یکی از رموز پایداری رابطه، دلتنگ شدن برای یکدیگر است زمانی که دلتنگی و اشتیاقی که برای دیدن عشقتان را در دل احساس می کنید باعث می شود عشقتان نسبت به او چند برابر شود. اما چه راه هایی وجود دارد بتوانید دوست پسر یا مرد مورد علاقتان را دیوانه وار دلتنگ خود کنید؟

اگر همیشه در دسترس باشید، امکان ندارد دوست پسرتان دلتنگ شما شود. با این که  شما او را دوست دارید و می خواهید همیشه در کنار او باشید اما باید به او فرصتی برای دلتنگ شدن دهید البته منظورمان این نیست که رابطیتان را سرد و کم رنگ کنید یا امنیت رابطیتان را به خطر بیندازید. دلتنگ کردن دوست پسر راه ها و روش هایی دارد که در این مقاله به بررسی بیشتر راه های دلتنگ کردن دوست پسر خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوایند: چگونه از دوست پسرم جدا شوم؟

شما گفت و گوی بینتان را تمام کنید.

بعد از این که به او فرصتی برای دلتنگ شدن دادید اگر او شما را دوست داشته باشد با شما تماس می گیرد یا در واتس آپ پیامی ارسال می کند در این حالت شما باید گفت و گو را تمام کنید و او آخرین پیام در چت را ارسال کند همچنین او را مشتاق نگه دارید تا آتش عشق در دل او چند برابر شود با این کار دوست پسرتان ترغیب می شود تا دوباره به شما پیام دهد.

نکته: سعی کنید همیشه این گونه با او رفتار کنید زیرا امکان دارد جواب عکس دهد و بعضی اوقات می توانید از این روش استفاده کنید.

در شبکه های اجتماعی کم تر فعالیت کنید

در شبکه های اجتماعی کم تر فعالیت کنید

امروزه هر کسی دارای یک پیچ اینستاگرام دارد و اگر او هر روز شما را در اینستاگرام ببیند دلتنگ شما نمی شود در شبکه های اجتماعی کمی مرموز باشید به عنوان مثال پست یا استوری نگذارید یا متن بایو خود را آپدیت نکنید همچنین عکس و استوری های او را لایک نکنید و برای آن ها نظر ندهید تا دوست پسرتان دلتنگ شما شود.

نکته: اگر عکس ها و استوری های او را لایک کنید و برای آن ها نظر بنویسید او فکر می کند که شما محتاج عشق و توجه او هستید.

او را منتظر بگذازید

زمانی که خانم ها به یک مردی علاقمند می شوند به سرعت به پیام ها و تماس های او جواب می دهند وقتی به پیام دوست پسرتان سریع جواب می دهید این معنی را می دهد که شما همیشه در دسترس هستید و هر وقت که دلش بخواهد با شما ارتباط بر قرار می کند با این مدل رفتار دوست پسرتان هیچ وقت دلتنگ شما نمی شود.

همه ی مرد ها تعقیب و گریز را دوست دارند پس راحت گیر او نیفتید زمانی که به شما پیام داد یا تماس گرفت کمی او را منتظر بگذارید اما در این کار زیاده روی نکنید.

وسایلتان را جا بگذارید

وسایلتان را جا بگذارید

وسایل کوچکی مثل گل سر، دستبند یا گوشواره در خانه یا ماشینتان جا بگذارید زیرا دیدن وسایل یکی از عزیزانتان را پیدا کردن باعث می شود ناگهانی تمام خاطراتی که با هم داشتید برایتان زنده شود. به همین دلیل به صورت عمدی برخی از وسایل را در ماشین یا خانه ی او جا بگذارید.

بیشتر بخوانید: مشکلات همسر دوم

در زمانی که کمک می خواهد حتما به او کمک کنید؟

اگر می خواهید مردی عاشق شما شود باید حس آرامش و امنیت را در کنار شما احساس کند و ایجاد اعتماد در دل او یک عامل حیاتی برای پایدار ماندن رابطه عاشقانه شما است  و زمان هایی که به کمک نیاز دارد حتما باید در کنار او باشید و به او ثابت کنید که می تواند روی شما حساب باز کند.

همچنین باید به او ثابت کنید که وقتی در کنارتان است، نیازی نیست که در لاک دفاعی فروبرود و مراقب رفتارش باشد. به عشقتان نشان بدهید که رابطه‌تان برایتان اهمیت دارد و متعهد هستید که در موقع لزوم به دادش برسید. اثبات این عشق و اهمیت زیبا است و موضوعی نیست که هیچ مردی بتواند به راحتی از کنارش بگذرد.

با او بیشتر صمیمی شویدی

با او بیشتر صمیمی شوید

همه ی ما نیاز داریم تا با یکی از نظر احساسی نزدیک و صمیمی  شویم و او را به عنوان شریک زندگی خود قرار دهیم و زمانی که برای او منطقه ای امن ایجاد می کنید تا احساساتش را با شما به اشتراک بگذارد و اگر احساس کند از شما جدا شده است، دلش برای شما تنگ می شود و اگر از شما قدر دانی کند این نشانه ی واضحی است که دوست دارد شما در زندگیش باشید.

کلام آخر

در این مقاله از سایت علیرضا نیکنام به راه های دلتنگ کردن دوست پسر پرداختیم شما هم می توانید تجربیات خودتان را برای ما در مورد دلتنگ کردن دوست پسر کامنت کنید.

درباره “چگونه دوست پسرم را دلتنگ کنم؟” بیشتر بخوانید:

1 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.