از کجا بفهمم به من علاقه دارد

از کجا بفهمم دختری به من علاقه دارد

دیروز یکی از دوستانم  یک سوالی را مطرح کرد مبنی بر این که “از کجا بفهمم فلانی به من حس یا علاقه داره یا داره نخ میده”، منم حقیقتش دیروز جوابش رو ندادم گفتم جواب سوالت را در علیرضا نیکنام خواهم داد حتما مطالعه کن، به جوابت میرسی. از شما هم دعوت می کنم حتما مطالعه کنید چون ممکن است سوال خیلی از افراد باشد.

از کجا بفهمم بهم حس داره

چند تا مورد بهتون میگم که اگه این موارد را در طرف مقابلتان مشاهده کردید مطمئن باشید اگه به روش هم نیاره بهتون علاقه داره ،پس رو به جلو حرکت کنید و تلاشتون رو بکنید چون اگه خوب پیش روی کنید به راحتی می توانید جواب مثبت بگیرید.

پرسیدن سوالات شخصی

وقتی دختری به شما علاقه داشته باشه سوال های شخصی زیادی از شما میپرسه و دوست داره شما رو بهتر بشناسه، معمولا تو مراحل اول رغبتی نشون نمیده درباره شما بدونه و این مورد هم اشتباهه که شما شروع کنید درباره خودتون بگید. سعی کنید همیشه مرموز و غیر قابل پیشبینی باشید دخترا این ویژگی مردان را دوست دارند.

پس تا وقتی از شما چیزی نپرسیده، چیزی نگید بزارید حس کنجکاوی داشته باشه و مشتاق باشه در باره شما بدونه.

نزدیک شدن به شما

تو این مورد میاد و میخواهد به شما نزدیک شود این نزدیک شدن هم اندازه مخصوصی دارد یعنی در نزدیک شدن افراط نمی کند و در حدی نزدیک می شود که در دیدش باشید. برای مثال در مهمانی دور هم هستید در محلی مینشیند که شما را ببینید و شما او را ببینید اما فاصه جوری باشد که گفت و گویی شکل نگیرد.

از کجا بفهمم به من علاقه دارد

یا مثلا میاد وسیله ای که کنار شما هست رو بر میداره، در کل به بهانه های مختلف می خواد به شما نزدیک بشه، اگ همچین چیزی رو دیدید بدونید داره به شما نخ میده.

همچنین بخوانید: پیشنهاد مستقیم دوستی به جنس مخالف

در بعضی موارد هم این فاصله کمتر می شود و پیش شما می نشیند حتی امکان دارد خودش پیش قدم شود و سر صحبت را باز کند.

نحوه چت کردن

شما فرض کنید در اینیستاگرام در حال گفت و گو هستید به دلیل کار و مشغله ای که دارید دیر به دیر پیامش را سین میزنید و جواب می دهید. آن موقع بر میگردد و می گوید “اگه کار داری یا مزاحمم می تونیم بعدا صحبت کنیم” این طرز رفتار یعنی دیر جواب دادنت من را آزار می دهد و برای من بیشتر وقت بگذار.

توجه زیاد

این مورد رو با یک مثال بهتون میگم مثلا تو یک جمعی نشستید و او شروع به صحبت کردن میکنه. بعد که صحبتش تموم شد به شما نگاه میکنه ببینه ری اکشن شما نسبت به صحبت هاش چیه و چه نظری دارید. توجهی که اون به شما میکنه نشون میده براش مهم هستید و نظر شما هم براش مهمه.

به بهانه های مختلف پیام می فرستد

یک متن خنده دار، موزیک یا تیکه ای از فیلم را ارسال میکند و سر صحبت را باز می کند و می خواهد به واسطه پی ام ها  بیشتر با شما زمان صرف کند و حرف بزند.

شوخی زننده می کنید ولی جدی نمی گیره

فرض کنید شما یک شوخی باهاش می کنید که امکان داره بهش بر بخوره اما اون جدی نمی گیره و با شوخی رفتار می کنه یا برعکس او با شما یک شوخی میکنه که شاید بهتون بر بخوره، وقتی دید از شوخیش ناراحت شدید حتی یک درصد سریع عذرخواهی میکنه.

همچنین بخوانید: قرار اول رو چیکار کنیم؟

ارتباط چشمی

این مورد یکی از مهمترین عوامل نخ دادن دختران به حساب میاد، دخترا به صورت ذاتی به مردایی که علاقه دارن زیاد نگاه می کنند و دوست دارند تو چشماشون زل بزنند.

از کجا بفهمم به من علاقه دارد

زبان بدن

اگر زبان بدن دختران را بلد باشید یک قدم از بقیه جلوترید. وقتی باهاش حرف میزنید به بدنش توجه کنید اگه طوری نشسته باشه یا وایستاده باشه که از سر تا باش سمت شما باشه یعنی از شما خوشش میاد. یا وقتی شما بهش نگاه می کنید یا باهاش حرف میزنید با موهاش زیاد ور میره یا لباسشو درست میکنه.

این رفتار ها نشان دهنده اینه که دوست داره از نظر شما و تو چشم شما قشنگ و زیبا دیده بشه.

زیاد از شما تعریف میکنه

برای مثال یک کار روتینی که روزانه انجام می دهید را برای او تعریف می کنید و او شروع می کند بیش از اندازه از شما تعریف کردن. یا مثلا یک ماجرای خنده دار تعریف می کنید و او بیش از حد ری اکشن نشان می دهد و زیاد می خندد.

خودت هم میدانی ماجرایی که تعریف کردی خنده دار هست ولی نه آنقدر که طرف قهقهه بزند و یا پی در پی اموجی خنده ارسال کند.

تقلید رفتار

تقلید رفتار فقط مخصوص دخترا نیست و تو مردا هم این مورد صدق میکنه. یکی از نشانه هایی که میشه فهمید طرف مقابلتون بهتون حس داره یا نه از تقلید رفتار شماست. مثلا وقتی شما آروم حرف میزنید اونم با شما آروم حرف میزینه یا وقتی شما بلند و پر انرژی صحبت می کنید اونم درست به همین شکل با شما حرف میزنه.

 

پادکست درباره نخ دادن دختر

در این پادکست درباره 12 نشانه علاقه به دختر صحبت کردیم، همانطور که ذکر شد تعدادی علائم وجود دارد که نشان دهنده این است که آیا دختره  به شما علاقه داره یا نه ؟ با گوش دادن به این پادکست اطلاعات زیادی راجب علاقه دختر به دست می آورید.

 

البته این مواردی که بالاتر ذکر شد به معنی این نیست که شما با هم رابطه عاشقانه دارید و با هم تو رابطه اید. این علام نشون دهنده اینه که اون به شما یک حسایی داره و کار شما برای جذب کردنش و شورع یک رابطه راحته و با مشکل آنچنانی مواجه نیستید.

یک سری نکات ریز بهتون میگم که می تونید ازشون استفاده کنید و راحت تر جلو برید.

اعتماد به نفس

اعتماد به نفس داشتن جزو شاه کلید های شما به حساب میرود وقتی برای اولین بار می خواهید با دختری حرف بزنید، دست و پای خودتان را گم نکنید و استرس نداشته باشید.

چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم

برای این که بتوانید اعتماد به نفس خود را بروز دهید، با قامتی صاف جلو بروید و با صدای رسایی صحبت کنید و به چشمان او خیره شوید و حرف بزنید در کل به گونه ای رفتار کنید که از ظاهر و شرایط خودتان راضی و خشنود هستید.

خودتان باشید

سعی کنید خود واقعیتان را به طرف مقابل نشان دهید و از فیلم بازی کردن دست بردارید، فیلم بازی کردن آنچنان تکنیک خوبی نیست چون اگر با فیلم بازی کردن شما، به شما علاقه مند شد تا کی می توانید به فیلم بازی کردن ادامه دهید بالاخره روزی دستتان رو میشود. پس بهتر است خود واقعیتان را نشان دهید.

هر انسان ویژگی های مخصوص به خودش را دارد که بسیاز زیبا و دلپسند است

شوخ طبعی

علاقه دختران به گونه ای است که می خواهند با کسی وارد رابطه شوند که آینده خود را با او بسازند، یکی از دلایلی که دختران وارد رابطه می شوند سرگرمی و وقت گذراندن است، شوخ طبع بودن پسران یکی از ویزگی هایی است که دختران را ترغیب به دوست شدن می کند.

رفتار مناسب

رفتارهایی که پسران در جمع دوستانه انجام می دهند برای دختران جالب نیست و شاید زننده هم باشد مثلا آروغ زدن، یا گفتن جوک‌های نژاد پرستانه و مسخره کردن دیگران.

در مقابل آن می توانید رفتار هایی از خود نشان دهید که دختر را جلب خود کنید مثلا با افراد بزرگ تر یا کوچک تر از خود به صورت مودبانه صحبت کنید یا وقتی به مکانی می روید در را برای او باز کنید یا بگذارید اول او برود و …. .

نتیجه گیری

چه نشانه های دیگری وجود دارد که بفهمیم دختری  به ما علاقه یا حس دارد در این مطلب به آن اشاره نشد برای ما بنویسید که بقیه هم استفاده کنند. همچنین برای دریافت مشاوره با علیرضا نیکنام در تماس باشید.

درباره “از کجا بفهمم به من علاقه دارد” بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)

6 یک نظر

 1. نادر حیاتی پاسخ

  سلام و عرض ادب
  مقاله بسیار عالی بود
  فقط کتاب “چهار میثاق” اثر “دون میگوئل روئیز” هست که به اشتباه در تصویر “فلورانس اسکاول شین” تایپ شده

 2. حمیدرضا زندی پاسخ

  سلام وادب ممنون ا زشما امیدوارم همواره موفق و در همراهی با نسل جوان راعنما باشید درودبر شما

 3. قربانعلی رسولی پاسخ

  شما حق دارید ناراحت بشید چون این شرایط خیلی سخته و باید با ناراحت شدن بتونی اونو تحمل کنی و از سر بگذارانی در واقع در تمام دنیا و در اکثر خانواده ها همچنین تبعیضای و حتما که بیشتر نیز دیده شده است. بعضی اوقات ادم هر کاری میکنه تا نظر دیگران را نسبت به خود تغییر بدهد و این اصلا کار درستی نیست زیرا شما باید برای خودتان درست زندگی کنید و در چنین شرایطی به تایید دیگران نیازمند نباشید حتی پدر ومادرتان یادتان باشد که درست زندگی کردن و توجه نکردن به عکس العمل اطرفیان میتونه کمک کننده باشه درست مانند یک کودک تا موردی برای ناراحتی نداشته باشد شاد است اما زمانیکه موردی ناراحتش کرد واکنش نشان میدهد.باید یاد بگیریم شاد بودن دلیلی نمیخواهد این غمگین بودن است که نیاز به دلیل دارد

 4. وحید جوادی پاسخ

  سلام ، به عنوان یک دوره غیر حضوری بهترین بود . و فیلم صحبت در جمع عالی بود . ای کاش محدودیت های کرونایی برداشته بشه و بتونید فیلم سخنرانی ۳ دقیقه ای در یک سالن بزرگ را هم برای نمایش بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.