از کجا بفهمیم پسری قبل از ازدواج رابطه داشته است؟

از کجا بفهمیم پسری قبل از ازدواج رابطه داشته است؟

یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که دختران  قبل از ازدواج از من می پرسند این است که چگونه می توان تشخیص داد که پسری قبلا رابطه داشته است یا خیر، باکرگی فقط مخصوص دختران نیست و پسران همی می توانند از این قاعده پیروی کنند و باکره باشند، پس تا آخر همراه علیرضا نیکنام بمانید تا این موضوع را با هم بررسی کنیم.

چگونه می توان با کره بودن مردان را تشخیص داد

باید خدمت بانوان عزیز عرض کنم که تشخیص باکره بودن مردان همانند دختران سخت است و به راحتی نمی توان با یک نگاه آن را تشخیص داد اگر هم چیزی معلوم شود همه آن ها در حد احتمال خواهد بود و هیچ نتیجه قطعی حاصل نمی شود.

از کجا بفهمیم پسری قبل از ازدواج رابطه داشته است؟

مرد باکره باکره چه تفاوتی با سایر پسران دارد؟

همانطور که بالا هم گفته شد فهمیدن این که پسری قبلا رابطه داشته یا خیر سخت است اما می توان با بررسی رفتار هایی که انجام می دهد به سرنخ هایی رسید اما باز هم نتیجه صد در صدی را نمی دهد.

مطلب مرتبط: چگونه شروع کننده رابطه باشیم

مرده باکره از لحاظ فیزیکی چه تفاوت هایی با سایر مردان دارد؟

بر اساس یک پرونده تجاوز سه مرد به یک زن، که زن چنین ادعایی کرده بود و مردان مجرم شناخته شده بودند و آن زمان راهی برای اثبات عدم تجاوز نبود پزشکی 54 ساله به نام وام تی هونگ شروع به کار شد و تحقیقات خود را آغاز کرد تا تفاوت بین مردی که رابطه داشته و مردی که رابطه نداشته را مشخص کند و تکلیف این سه جوان را که مجرم شناخته شده بودند را هم مشخص کنند.

طبق تحقیقاتی که انجام شد مردان پس از اولین رابطه جنسی لایه ای از روی اندام جنسی آن ها از بین می رود و و عدم وجود نقطه های قرمز رنگ در قسمت فوقانی و داخلی گوش یکی دیگر از نشانه های باکره نبودن مرد به شمار می رود.

البته باز هم باید عرض کنیم همه این ها نتیجه قطعی و صد درصدی را نمی دهد و برای گرفتن نتیجه بهتر می توانید با پزشک مربوطه مشورت کنید اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

مطلب مرتبط: از کجا بفهمیم دختری قبل از ازدواج رابطه داشته است

آیا از رفتار طرف مقابل می توان با کره بودن او را تشخیص داد

تشخیص باکره بودن مرد از روی رفتارش بسیار کم است. ممکن است پسری  که اولین بارش است که می خواهد رابطه برقرار کند دچار احساس ترس، خجالت و دو دل بودن نسبت به کاری که می خواهد انجام دهد، داشته باشد همچنین وقتی طرف مقابل را برهنه می بینید جوری رفتار میکند که انگار تا حالا فردی برهنه را ندیده است.

همه این چیز هایی که گفته شد در حد احتمال است و حتی پسرانی که قبلا رابطه داشتند هم می توانند همچین احساساتی در رابطه بعدی خود داشته باشند.

از کجا بفهمیم پسری قبل از ازدواج رابطه داشته است؟

تشخیص باکره بودن مرد با رابطه جنسی

بیشتر زنان بر این باورند که اگر مردی در رابطه جنسی خجالتی باشند و مدتی طول بکشد که احساس راحتی و صمیمیت بکنند قطعا باکره است. اما باید گفت که این مورد درست نیست و احتمال این وجود دارد ک که مردی اگر باکره نباشد هم در رابطه خود احساس خجالت به او دست بدهد و دیر تر صمیمی شود.

چه علائمی نشان دهنده باکرگی مرد است

باید این را بدانید که مواردی که در ادامه ذکر خواهیم کرد همه در حد احتمال هستند و هیچ کدام قطعی ثابت نمی کند که مردی باکره است یا خیر؟

  • خیره شدن

نتایج این گونه نشان داده است که مردانی که باکره نیستند به راحتی می توانند با زنان تماس برقرار کنند و به آن ها خیره شوند..

  • بی حیا بودن

معمولا مردانی که قبلا رابطه جنسی داشته اند چشم و گوش باز تر یا نسبت به سایر مردان هستند و به اصطلاح بی حیا تر هستند و در مقابل زنان هیچ رو رودروایسی و خجالتی ندارند.

  • داشتن اعتماد به نفس بالا

از قدیم الایام همه بر این باور بودند که پسران یا مردانی که قبلا رابطه جنسی داشته اند نسبتا اعتماد به نفس بالاتری دارند.

  • بلد بودن زبان بدن

پسران یا مردانی که که قبلا رابطه جنسی داشته اند به زبان بدن زنان آشنا هستند و می توانند از رفتار آن ها همه چی را تشخیص دهند.

  • شناخت از تمایلات جنسی

کسانی که قبلا رابطه جنسی داشته اند نسبت به بدن زنان آشنایی کامل دارند و می توانند به خوبی طرف مقابل را ارضا کند.

از کجا بفهمیم پسری قبل از ازدواج رابطه داشته است؟

مطلب مرتبط: چه نوع رابطه ای باعث حاملگی می شود؟

  • مدل بوسیدن

بوسیدن خوب احتمال داشتن رابطه در گذشته را افزایش می دهد.

  • تعجب کردن

پسران یا مردانی  که قبلا رابطه جنسی داشتند با دیدن زن برهنه آنچنان شگفت زده نمی شوند و تعجب نمی کنند.

تنها راهی که می توان صد در صد فهمید که طرف مقابل از قبل رابطه داشته یا خیر پرسیدن از خود او می باشد و راه دیگری وجود ندارد که بتوان به جواب صد در صدی رسید. اگر نمی تواند به گفته های او اطمینان کنید پس تصیم ادامه دادن رابطه بر عهده خودتان است.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی این موضوع پرداختیم که چگونه می توان فهمید مردی یا قبلا رابطه داشته یا خیر؟ باید گفت احتمال فهمیدن این مورد بسیار کم است البته می توان به وسیله رفتار ها و یک سری نشانه ها که از خود بروز می دهد چیز هایی فهمید اما باز هم نمی توان به جواب صد در صد رسید.

نظر شما در این باره چیست با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید همچنین می توانید برای دریافت مشاوره های تخصصی در هر زمینه ای با علیرضا نیکنام در تماس باشید.

درباره “از کجا بفهمیم پسری قبل از ازدواج رابطه داشته است؟” بیشتر بخوانید:

2 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *