از کجا بفهمیم دوست پسرمان خیانت می کند ؟

از کجا بفهمیم دوست پسرمان خیانت می کند ؟

از مشکلات رایجی نظیر آن را می توان در هر رابطه ای دید؛ خیانت یکی از طرفین به هم یا هر دوی آن هاست ؛ به همین علت تشخیص دادن خیانت و شیوه صحیح برخورد با آن ، خیلی مهم و ضروری است. هر چه قدر سریع بتوان این مورد را فهمید بهتر می توان رابطه را کنترل کرد و اقدامات ضروری را انجام داد . با علیرضا نیکنام همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

نشانه های خیانت کردن دوست پسر

یک سری علائم و رفتار ها وجود دارد کا با توجه به آنا می توان فهمید که آیا دوست پسر یانت می کند یا خیر؟

  • تغییر رفتار ناگهانی
  • نوسانات اخلاقی
  • کاهش اهمیت طرف مقابل
  • پنهان کاری
  • کاهش شور و اشتیاق

از کجا بفهمیم دوست پسرمان خیانت می کند ؟

از کجا بفهمیم دوست پسرمان خیانت می کند ؟

خیانت فرق نمی کند از جانب چه کسی صورت گیرد در کل این عمل درستی نیست و سبب وارد شدن ضربات روحی و عاطفی شدیدی به فردی که خیانت دیده، می شود.  در حقیقت افراد خیانت‌کار علائم و خصوصیاتی از خود نشان می‌ دهند که با کمی دقت به آسانی می‎‌توان آنان را تشخیص داد .

تغییر رفتار ناگهانی

یکی از این نشانه های خیانت دوست پسر ، تغییر رفتار مثبت و ناگهانی اوست . چنانچه احساس کردید که مدتی است او  مهربان ‌تر از گذشته با پارتنرش رفتار می کند و در عین حال بیش ‌از اندازه به طرف مقابلش توجه نشان می دهد ؛

جای نگرانی وجود دارد ؛ چراکه اغلب مردان خیانت‌کار با هدف رهایی از عذاب‌ وجدان بوجود آمده از فریب و خیانتی که به زن‌ ها می نمایند ؛ اقدام به انجام این روش می کنند. حتی گاها این امکان وجود دارد که پسر پس از به پایان رسیدن رابطه‌ ای که با پارتنرش داشته ؛ این رفتار را از خود بروز دهد و علت اصلی این مهربانی فقط پشیمانی حاصله از خطایی است که مرتکبش شده‌.

نوسانات اخلاقی

در عین حال چنانچه در او تغییراتت اخلاقی ناگهانی را مشاهده کردید ؛ به گونه ای که گاها بسیار گرم و صمیمی رفتار می کند و بعضا هم خشن و سرد ؛ می‌ توان آژیر خطر خیانت را به صدا درآورد .

البته لازم به ذکر است که این موضوع به صورت صد درصدی نیست و این احتمال هم وجود دارد که این تغییرات رفتاری فقط به موجب سپری نمودن روز های سخت و بد باشد که از این موضوع هم می توان با صحبت‌ نمودن در  مطمئن شد.

مطلب مرتبط: چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم

کاهش اهمیت طرف مقابل

اگر قبلا یک کار جزی او را آزار میداد و سریعا ری اکشن نشان می داد اما اکنون بی تفاوت شده و به راحتی از آن عبور می کند می توان به عنوان یکی دیگر از علائم خیانت به آن نگاه کرد.

پنهان کاری

بدیهی است که از واضح ترین علائم خیانت می توان به پنهان‌ کاری اشاره کرد. بهتر است او را به صورت نا محسوس کنترل کنید. اگر او به شما می گوید بهتر است خط قرمز ها را حفظ کنیم و به حریم خصوصی یکدیگر دخالت نکنیم یا

تلفن همراهش را از دسترس خارج می‌کند و یا از در اختیار شما گذاشتن موبایلش امتناع می کند یا اکانت های دیگری برای خود میسازد بهتر است از سلامت رابطه خود نگران باشید.

از کجا بفهمیم دوست پسرمان خیانت می کند ؟

کاهش شور و اشتیاق

اگر دوست پسر همانند روز های اول دارای شور و اشتیاق زیادی نیست و زیاد تن به گفت و گو به این موضوع را نمی دهد  ؛ می ‌تواند حاکی از این موضوع باشد که دوست پسرتان قصد ندارد زیاد با شما دیده شود و هدفش این است که تدریجا از شما فاصله بگیرد.

بعد از فهمیدن خیانت چه کنیم؟

نکته قابل توجه اینجاست که در صورت مسجل شدن خیانت دوست پسر به شما ،  بهتر است با توجه به شرایط موجود فکری به حال رابطه بکنید و اگر نیاز است رابطه را خاتمه دهید. شاید در نگاه اول سخت به نظر برسد و ول کردن خاطرات و وابستگی ها سخت باشد اما مطمئن باشید ماندن در چنین رابطه ای سختی های بیشتری را با خود به همراه دارد.

یک روز مردن بهتر از هر روز مردن است

چنین فکر هایی که مثلا من دارای کم و کاستی بودم که او فرد دیگری را انتخاب کرد و … عادی است و به فکر هر کسی می تواند خطور کند اما این افکار را پیش او بروز ندهید چون اکر او بداند که چنین فکر هایی در سر شماست سریع تمام گناهان را گردن شما می اندازد و خودش را از زیر بار آن خارج می کند.

اگر قصد دارید تا رابطه را به پایان رسانید یک بار و برای همیشه این کار را انجام دهید. نصفه و نیمه رها کردن فقط وضع را بد تر می کند.

مطلب مرتبط: سرد شدن رابطه عاشقانه

چگونه خیانت دوست پسرمان را فراموش کنیم

پس از این که با خیانت مواجه شدید چاشنی و دارویی که می تواند درد آن را تسکین دهد فقط زمان است. به خودتان زمان دهید با گذشت زمان درد ها تسکین می یابد و به آرامش خواهید رسید. سعی نکنید همه چیز را درون خود بریزید با فرد مورد اعتمادی صحبت و درد و دل کنید. در جمع های متنوعی حاظر شوید، این کار ها مدت زمانی که بالا تر ذکر شد را کاهش می دهد.

از کجا بفهمیم دوست پسرمان خیانت می کند ؟

سخن آخر

مواردی که پیش تر ذکر شد را اگر در دوست پسر خود مشهاده کردید احتمال این که دارد به شما خیانت می کند بالا می رود اما سعی کنید سریع قضاوت نکنید و کمی بررسی کنید شاید تغییر رفتار دوست پسرتان به چیزهای دیگری مربوط باشد.

شما در این باره چه نظری دارید با ما در میان بگذارید یا برای دریافت مشاوره با غلیرضا نیکنام در تماس باشید تا بهترین مشاوره ها را دریافت کنید.

درباره “از کجا بفهمیم دوست پسرمان خیانت می کند ؟” بیشتر بخوانید:

3.9/5 - (13 امتیاز)

1 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.