چگونه بفهمیم دختری قبلا دوست پسر داشته

چگونه بفهمیم دختری قبلا دوست پسر داشته

یکی از دغدغه های اکثر پسران هنگام ازدواج این است که چگونه می توان فهمیددختری قبلا دوست پسر داشته. اطلاع یافتن از پیشینه و گذشته دختری که قرار است با او زندگی مشترکی را آعاز کرد قطعا برای پسران مهم است و حتی ممکن است روی تصمیمی که می گیرند تاثیر گذار باشد.

موضوع این مقاله از علیرضا نیکنام به این موضوع جذاب که بین پسران طرفداران زیادی را دارد اختصاص یافته. اگر می خواهید در این مورد اطلاعات کافی و مورد نیاز را کسب کنید تا آخر این مقاله همراه ما بمانید.

چه راه هایی وجود دارد که بفهمیم دختری قبلا دوست پسر داشته

یک سری راه و روش هایی وجود دارد که با پیروی از آن ها می توان فهمید که دختری قبلا دوست پسر داشته یا خیر ؟ در ادامه به بررسی این روش ها می پردازیم

از دوستان او پرس و جو کنید

یکی از روش هایی که به عنوان منبع کاملا مطمئن هم به حساب می آید دوستان و آشنایان او می باشد. از خصوصیات بارز دختران می توان به بیان راز های حتی شخصی به دوستان صمیمی اشاره کرد. که این مورد می تواند یک امتیاز مثبت برای پسران باشد.

چگونه بفهمیم دختری قبلا دوست پسر داشته

به راحتی می توان با پرس و جو سوال از دوستان نزدیک او جواب سوال را می توان به راحتی پیدا کرد. اگر به هر دلیلی نتوانستید با دوستان او ارتباط بگیرید یا ارتباط گرفتید اما جواب سوال خود را پیدا نکردید می توانید از فامیل های او مثلا دختر خاله ها یا دختر عمه ها و…. بپرسید.

مطلب مرتبط: چگونه از دوست پسر خود انتقام بگیریم

اعتقادات او را بررسی کنید

اگ قصد ازدواج به دختری دارید که پایبندی شدیدی به اعتقادات مذهبی خود دارد و به این عقیده است که دوست شدن با جنس مخلف خلاف شرع و اسلام است، این گونه دختران احتمال خیلی کمی دارد که قبلا دوست پسری داشته باشند.

این روش هم می تواند جزو سه روش اول برای فهمیدن این سوال باشد. و با بررسی دین و اعتقادات او می توانید به جواب وسال خود برسید اما این مورد را فراموش نکنید که این روش همیشه جواب صد در صدی نمی دهد ممکن است خلاف آن نیز صورت گیرد.

به نحوه گویش و حجاب او توجه کنید

دخترانی که معمولا قبلا با جنس مخالف در ارتباط بودند، خجالت یا دیواری که بینشان بوده، ریخته  است به همین دلیل به راحتی و بدون خجالت و استرس می توانند با پسران ارتباط برقرار کنند و خواسته های خود را بدون هیچ مشکلی بیان کنند.

اما دخترانی که قبلا با جنس مخالف ارتباط نداشته اند معمولا دارای حجاب و عفاف زیادی هستند که می توان از رفتار و صحبت هایشان تشخیص داد ولی کسانی که قبلا دوست پسر داشته اند رفتار های متفاوتی دارند.

از خودش به صورت نا محسوس بپرسید

می توانید در زمان هایی که با هم تنها هستید بحث را باز کنید و با سوال های غیر مستقیم پله پله به جوابی که می خواهید برسید.حالا این سوال پیش می آید که آن سوال ها چیست و چگونه از او بپرسم؟

برای مثال می توانید با این سوال کمی به جواب خود نزدیک شوید:

من معمولا گذشته افراد برایم مهم نیست و آنچنان اهمیتی ندارد اما تا جایی که گذشته در گذشته بماند و روی آینده تاثیر نگذارد

با این دسته از سوالات قطعا مخاطبتان جواب هایی به شما خواهد داد که به کمک جواب ها می توانید به نتیجه و هدفی که داشتید برسید.

مطلب مرتبط: کادو مناسب برای تولد دوست دختر

چگونه بفهمیم دختری قبلا دوست پسر داشته

با دوستان او معاشرت کنید

یک جمله معروف قدیمی وجود دارد که همیشه می گویند اگر میخوای فردی را بشناسی اول دوستان او را بشناس. دختر یا پسر فرق نمی کند فطرت انسان به گونه ای ساخته شده است که از دوستان صمیمی خود حتی به صورت نا خودآگاه الگو بر میدارد  و رفتاری دوستانی که دارد رویش تاثیر می گذارد.

پس این مورد هم می تواند یک امتیاز طلایی باشد. قطعا دختری که با حیا است با دوستان با حیا رفت و آمد می کند. اگر دوستان او با جنس مخالف در ارتباط هستند و دوست پسر دارند پس احتمال این که دختر مورد نظر شما هم قبلا دوست پسر داشته بالا می رود. اما دقت کنید گفتم احتمالش بالا می رود و باز هم نمی توان از این مورد هم به جواب صد در صد رسید

رفتار های او را بررسی کنید

قبلا توضیح این مورد این نکته را به یاد داشته باشید که بررسی که انجام می دهید باید از حدی بالا تر نرود که موجب عذیت ناراحتی او شود.

خب این مورد نیاز به کمی دقت و ریز بینی دارد. مثلا وقتی با هم بیرون هستید و تلفن او زنگ میخورد و ری اکشن عجیبی نشان می دهد مثلا دست و پایش را گم می کند یا تلفن را جواب نمی دهد و… یا مورد دیگر فردی مشکوک دور و بره شما پرسه میزند که باعث استرس و دست پاچه شدن او می شود می توان به نتایجی دست یافت.

مطلب مرتبط: از کجا دوست پسر پیدا کنیم؟

پیگیر شبکه های اجتماعی او باشید

معمولا افراد بر این با ور هستند که شبکه اجتماعی حریم شخصی او هستد می توانند هر گونه خواستند رفتارکنند. شبکه اجتماعی مکانی است که می توان شخصیت فرد را هم از آن طریق شناخت و با دنبال کردن مطالب و پست هایی که درج می کند و نظراتی که بیان می کند به جواب سوال هایی رسید که داشتن دوست پسر هم یکی از این سوال هاست.

چگونه بفهمیم دختری قبلا دوست پسر داشته

مستقیما با خودش صحبت کنید

این مورد دیگر حرفی برای گفتن ندارد و یک راه تر و تمیز برای یافتن جواب سوال است که پیشنهاد می شود اگر می خواهید یکی از این راه ها را امتحان کنید اولویت با همین روش باشد زیرا ممکن است مخطبتان ناراحت شود که چرا مستقیما به خود من صحبت نکردی، به من اطمینان نداری ؟ و از این قبیل مشکلات.

با خودش مستقیما صحبت کنید و می توانید در شروع از این نوع سوالات استفاده کنید که نظر تو دربراه دوستی با جنس مخلاف چیست و آیا موافق این گونه رابطه ها هستی یا نه ؟ این نوع سوالات می تواند مسائل زیادی را سر باز کند و حتی شاید خودش به دوستی های که داشته است اشاره کند.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی این موضوع پرداختیم که چگونه می توان فهمید دختری قبلا دوست پسر داشته یا و روش هایی را با هم مورد بررسی قرار دادیم. شما چه راه و روش های می شناسید؟ آیا دوست و آشنایی داشتید که با این موضوع دست و پنجه نرم کرده باشد؟ تجربیاتتان را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

درباره “چگونه بفهمیم دختری قبلا دوست پسر داشته” بیشتر بخوانید:

2 یک نظر

  1. مهدی حیدری پاسخ

    عالی بود
    این نشون میده چقدر مطالعه مهمه !
    ممنونم ، واقعا داشتم این مورد رو فراموش میکردم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.