چگونه شروع کننده رابطه باشیم

چگونه شروع کننده رابطه باشیم

رابطه جنسی جزو ارکان اصلی هر زندگی به شمار می رود و سبب زیاد شدن عشق و علاقه وصمیمیت بین زوجین می شود.اما شروع کردن رابطه جنسی هم جزو مسائلی است که بحث برانگیز است و ساعت ها می توان درباره آن بحث کرد. در این مواقع مردان نسبت به زنان بیشتر شروع کننده رابطه هستند و از این گله مند اند که چرا طرف مقابلم یا همسرم شروع کننده رابطه نیست آیا از من خوشش نمی آید ؟ با علیرضا نیکنام همراه باشید تا این موض جنجالی را با هم بررسی کنیم.

چرا زنان شروع کننده رابطه نمی شوند

اکثر آقایان  گله مند هستند که چرا خانم ها در شروع رابطه جسنی پیش قدم نمی شوند، این پیش قدم نشدن سوالات زیادی را در ذهن مردان ایجاد می کند چرا شروع نمی کند ؟ آیا از من خوشش نمی آید؟ آیا من را دوست ندارد؟

این سوالات ممکن است رفته رفته بزرگ تر شود و سبب ایجاد مشکلاتی شود اما ریشه این سوالات از کجا است؟ چرا زنان رابطه جنسی را شروع نمی کنند؟

طبق تحقیقاتی که دانشمندان انجام داده اند اصلی ترین دلیلی که باعث می شود زنان پیش قدم نشوند احساس خجالت و شرم است و نمی دانند که چگونه میتوان پیش قدم یک رابطه شد.

چگونه شروع کننده رابطه باشیم

چگونه شروع کننده رابطه باشیم

برای این که این نوع سوء تفاهمات پیش نیاید به همسرتان بگویید که او را دوست دارید و به رابطه داشتن به او علاقه مند هستید و لی چون تو همیشه پیش قدم میشوی فرصتی نمی شود که من هم درخواست کنم.

شما با یک جمله ی “لطفا به من هم فرصت بده تا پیش قدم شوم” می توانید چند امتیاز مثبت بگیرید. مثلا با هم قرار بگذارید که مثلا به مدت یک هفته پیش قدم نشو و هیچ حرکت تحریک آمیزی انجام ندا تا من موقعیت پیش قدم شدن را داشته باشم و جرئت بیان کردن آن را به دست آورم.

منتظر یک موقعیت عالی نباشید زیرا سبب می شود انگیزه شما برای پیشنهاد دادن از بین برود پس همان لحظه اقدام کنید و به زمان دیگری موکول نکنید.

اگر حالا به هر دلیلی نمی توانید مستقیم پیشنهاد دهید می توانید با انجام دادن حرکات تحریک آمیز غیر مستقیم منظور خود را برسانید. فرض کنید نقش اول یک فیلم هستید و می خواهید فردی را وسوسه کنید چه کار هایی انجام میدهید؟

رابطه جنسی را چگونه شروع کنیم

شروع رابطه جنسی بسته به خلقیات هر فرد متفاوت است مثلا یک زوج با خوردن یک شام شیک و رمانتیک آماده برقراری رابطه می شوند یا یک زوج هم دوست دارند ساعت ها بغل هم باشند و بعد ازآن شروع کنند. اما چیزی که بین همه این ها مشترک است داشتن هنر و مهارت بین زوجین است که بتوانند با حس خوب رابطه را شروع و با حس خوب به پایان برسانند.

می توانید رابطه تان را با نوازش کردن شروع کنید و پیش ببرید تحریک پذیری زنان بسیار بالا است با یک نوازش ساده هم تحریک می شوند.

صحبت های عاشقانه

کلمات و سخنان عاشقانه بسیار تحریک کننده است، سعی کنید جوری صحبت کنید که انگار برای اولین بار است که میخواهید با او رابطه برقرار کنید.

بوسه

بوسه در شروع رابطه جادو می کند، بوسه از گردن و پیشانی محرک خوبی برای هر دو طرف به شمار می رود پس بوسه هم می تواند جزو بهترین گزینه ها برای استارت و شروع رابطه باشد.

روش هایی برای پیش قدم شدن در رابطه

 • مدت بوسه های خود را در این بازه افزایش دهید و به بوسه عادی راضی نباشید.
 • لباس های جذاب و تحریک کننده بپوشید.
 • وقتی به حمام میروید لباس های خود را جلوی همسرتان در بیاورید.
 • می توانید برهنه و پشت به او بخوابید.
 • می توانید با نوازش اندام های جنسی اش شروع کنید.
 • شما کسی باشید که لباس های او را در می آورد.
 • و….

چگونه شروع کننده رابطه باشیم

قبل از شروع رابطه جنسی چه کنیم ؟

یک سری قوانین وجود دارد که با رعایت کردن آن ها لذت رابطه را می توانید به حداکثر برسانید.

نظافت جزو کلیدی ترین موارد است سعی کنید همیشه نظافت ررا رعایت کنید.

خوش بو بودن دهان هم جزو ارکان اصلی می باشد که باید حتما دهان خوش بویی داشته باشید که می توانید با مسواک زدن یا آدمس این کار را انجام دهید

علاوه بر دهان بدن هم باید بوی خوبی بدهد که می توانید از عطر های تحریک کننده استفاده کنید که به راحتی میتوان خریداری کرد

مردان چگونه باید رابطه را شروع کنند

در خانه همیشه لباس بر تن داشته باشید تا زمانی که همسرتان شما را لخت می بیند تحریک شود اگر همیشه لخت باشید عادی می شوید . جذابیتی  ندارد.

 1. زنان با شنیدن صدای مرد تحریک می شود تا جایی که امکان دارد ارام و عاشقانه صحبت کنید.
 2. زنان حس بویایی قویی دارند پس سعی کنید از ادکلن و عطر های تحریک کننده استفاده کنید.
 3. زنان چگونه باید رابطه را شروع کنند
 4. در رابطه همیشه سعی کنید جذاب ترین زن دنیا باشید.
 5. همسرتان را محکم بغل کنید.
 6. در هنگام رابطه از مشکلات زندگی به هیچ وجه صحبت نکنید.
 7. مرد ها از ساکن ماندن زنان در رابطه متنفر هستند.
 8. ذهن مرد را برای یک راطه بی نقص آماده کنید.

خانم ها و آقایون عزیز در ازدواج موافق، رضایت جنسی حرف اول را می زند. پس تا می توانید در این مورد حساسیت به خرج دهید.

در صورت رد شدن درخواستتان ناراحت نشوید

این را همیشه به یاد داشته باشید که شریک زندگی شما یک انسان است او به همان قدر که هنگام پیش قدم شدن دچار سر خوشی استرس می شود همین حس و حال هم می تواند به شما هم دست به دهد پس هیچ استرسی نداشته باشید و کار خود را بکنید.

البته ممکن است یک روز شریک زندگیتان مشغول کاری باشد یا یک دغدغه فکری داشته باشد و آن روز جوابش به پیشنهاد شما نه باشد.

اگر در جواب نه شنیدید دلسرد و نا امید نشوید قطعا او هم در قبال پیشنهادش از شما نه شنیده است، پس چرا او دلسرد نشده و باز هم پیشنهاد داده است.

در جواب کلمه نه، طوری رفتار کنید دوست دارید با شما صحبت کند. سعی کنید محترمانه و با احترام صحبت کنید. باز هم تاکید میکنم دلسرد و بی انگیزه نشوید و در زمان کوتاهی دیگر باز پیش قدم شوید.

چگونه شروع کننده رابطه باشیم

کلام آخر

رابطه جنسی بین زوجین جزو ارکان اصلی زندگی به شمار می رود که توجه به آن می تواند صمیمیت خانواده را بیشتر و بیشتر کند. البته برای برقرای رابطه جنسی باید هم زن هم مرد پیش قدم شوند پیش قدم شدن یک طرفه حس خوبی القاء نمی کند؟ نظر شما در این باره چیست تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

درباره “چگونه شروع کننده رابطه باشیم” بیشتر بخوانید:

1 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.