دلبری برای شوهر

دلبری و ناز کردن یک استعداد خدادای است که همی دختران جهان این استعداد را دارند اما باید دختران بتوانند از این استفاده کنند و شوهرشان با این کار مجذوب خود کنند. روش های بسیار زیادی برای خانم های جوان وجود دارد که با انجام آن می توانند همسرش را مجذوب خود کند. دلبری کردن یکی از کار هایی است که در هر رابطه ی زناشویی باید وجود داشته باشد ما در این مقاله به شما 8 روش دلبری کردن برای شوهر را خواهیم گفت.

1.   پیام های عاشقانه به شوهر

یکی بهترین راه های دلبری کردن برای شوهر فرستادن پیام های عاشقانه است به این فکر کنید که همسرتان مشغول کار کردن می باشد و زمانی که شما پیامی به او ارسال می کنید، اولین فکری که به ذهنش می رسد این است که شما هر لحظه به فکر او هستید و اورا دوست دارید.

بیشتر بخوانید: چرا شوهرم ازم دوری می کنه؟

در پیام های عاشقانه ای که در طول روز برای شوهرتان ارسال می کنید برایش عشوه بریزید و برای او دلبری کنید همچنین در این پیام برای شوهرتان حرف های شیطنت آمیز بزنید و به او بگویید که چقدر دلتنگ او هستید و بعد از آمدن چه کار های شیطنت آمیزی برای او انجام خواهید داد.
نکته: با این نوع پیام ها شما می توانید گارد دفاعی همسرتان را شکسته و مهر خودتان را در دل شوهرتان جای دهید.

2.   در جمع دلبری کنید

همیشه سعی کنید در جمع به همسرتان محبت کرده و در گفت و گو با دیگران با صدای بلند از همسرتان تعریف کنید تا به گوش خودش برسد همچنین وقای بقیع حواسشان به شما و همسرتان نیست برای او چشمک های شیطنت آمیز زده و یا بوس بفرستید. یا در زمان شام خوردن دور یک میز، پای او را لمس کنید به طوری که هیچ کس متوجه این کار شما نشود.

نکته: دلبری در جمع باعث می شود شوهر شما بداند که هر لحظه بی تاب او هستید و برای شما ارزشمند است.

3.   به شوهرتان عکس ارسال کنید

سعی کنید شوهرتان را با عکس های سکسی خودتان غافلگیر کنید به عنوان مثال از خودتان با لباس های بسیار زیبا و سکسی سلفی بگیرید با جلوی آینه رفته و از خودتان عکس قدی بگیرید و به شوهرتان ارسال کنید و او را غافلگیر کنید.

نکته: در زمان گرفتن غکس از خودتان کمی ناز و عشوه کرده این کار شما را جذاب تر می کند.

از شوهرتان تعریف کنید

4.   از شوهرتان تعریف کنید

در زمان هایی که با شوهرتان حرف می زنید سعی کنید به جذابیت ها و اخلاقیات خوب همسرتان توجه کنید و فقط از آن خصوصیات مثبت تعریف کنید. این کار شما می تواند باعث شود شوهرتان آن اخلاقیات و جذابیت ها را تقویت کند.

در این تعاریف می توانید بگویید:

 • اونقدر خوشتیپب هر لباسی بهت می یاد
 • چقدر هیکل خوبی داری تو
 • تو جنتلمن ترین مرد دنیایی عزیز دلم
 • مرسی که باهام ظرف ها رو می شوری این یعنی تو یه شوهر جنتلمنی
 • وقتی پیشتم آرومم عزیزم
 • همیشه بوی خوبی می دی تو

5.   با ظاهری متفاوت شوهرتان را غافل گیر کنید

همیشه سعی کنید برای همسرتان بهترین لباس ها و بهترین آرایش ها را انجام دهید و وقتی در کنار او هستید در آراسته ترین حالت ممکن باشید همچنین زمانی که شوهرتان از سر کار به خانه بر می گردد، لباس های سکسی خودتان را پوشیده و با این کار او را غافل گیر کنید و سپس رابطه ی جنسی با یکدیگر بر قرار کنید.

بیشتر بخوانیدچگونه در واتساپ دوست دختر داشته باشیم

نکته: سعی نکنید لباس های تحریک کننده را فقط در اتاق خواب بپوشید بلکه این لباس ها را در طول روز مانند زمان های آشپزی برای شوهرتان بپوشید تا اورا غافلگیر و تحریک کنید.

6.   او را نوازش کنید و به او اجازه دهید شما را نوازش کند

یکی از بهترین راه های دلبری کردن از شوهر، نوازش کردن است. ابتدا شوهرتان را نوازش کنید با احساسات او بازی کنید، همسرتان را تحریک کنید و به او نیز اجازه دهید که شما را نوازش کند با این کار شما از شوهرتان دلبری کرده اید و سعی کنید برای شروع رابطه ی جنسی پیشقدم باشید

نکته: نوازش کردن شوهرتان را به قدری ادامه دهید که به اوج تحریک رسیده و رابطه ی جنسی را شروع کند.

7.   لب گرفتن

از هر فرصتی برای بوسیدن لب های شوهرتان استفاده کنید زیرا هر مردی در سن بلوغ در فیلم های خارجی با این نوع از صحنه رو به رو شده است پس این نوع از حرکات را دوست دارند سعی کنید این بوسه عمیق و صمیمی باشد و به شوهرتان بفهمانید که برای بوسیدن لب های او مشتاق هستید.

نکته: در زمان بوسیدن لب های همسرتان ناز کنید و بازو ها، سینه و مو های همسرتان را ناز کنید همچنین این را بغل کنید به صورتی که همسرتان تحریک شود.

توجه و احترام به همسر

8.   توجه و احترام به همسر

مهم ترین مسئله برای حفظ یک رابطه ی بسیار موفق این است که زن و شوهر به یکدیگر احترام بگذارد مخصوصا زنان باید بیش تر به همسران خود احترام بگذارند زیرا مردان دوست دارند  مقتدر باشند و با شورهتان به گونه ای صحبت متوجه شود به او اهمیت می دهید و با این کار باعث می شود شوهرتان به شما جذب شود.

کلام آخر

پیش تر به بررسی راه های  دلبری کردن برای شوهر بیان کرده ایم شما هم می توانید نظرات و تجربیات خودتان را در مورد دلبری کردن برای شوهر در سایت علیررضا نیکنام با ما به اشتراک بگذارید.

درباره “دلبری برای شوهر” بیشتر بخوانید:

4 یک نظر

 1. بهمن سالاری پاسخ

  سلام میدونم خیلی دیره ک کامنت بزارم ولی خب بازم میگم من ۴ تا فکت میارم ک تدی دیوانه نبود هرچند اسم درست کارکتر های فیلمو درس بلد نیسم ولی خب میتونم توضیح بدم اولین فکت اینه ک اونجایی ک داشت ازون خانومه بازجویی میکرد به همکار تدی گفت ک بره و بعد با مداد رو دفتر تدی نوشت ک فرار کن چون میدونس ک همکار تدی همون دکتر جزیرس دومین فکت این ک وقتی اگه یادتون باشه مامور بخش c گفت ک یکی از بیماران فرار کرده و اونو بگیرین وقتی بیمار داشت تدی رو خفه میکرد کسی اونجا نبود ولی وقتی تدی بیمارو داشت خفه میکرد یهو مامور اومد این چیزا ساختگی بود ک ببینن تدی میتونه اعصابشو کنترل کنه یا ن ک نتونس اصا کلا همه این کارارو میکردن ک ضعف تدیو ببینن مثلا تو همون خونه ک با دکتر حرف زد بعد یهو عصبی شد آخرای فیلم ک مامور بش یه چیزی گفت میخواس عصبانیتشو ببینه و حتی اونجایی ک زنرو پیدا کرده بودن و اومد بغل تدی و تدیم بغلش کرد اینم به نوعی ضعف اعصابه فکت بعدی اینه ک وقتی رفت تو غار و با اون پرستاره صحبت کرد همه ی حقیقت های جزیره رو بش گفت و اون بیمار شماره ۶۷ بود ن خود تدی به نوعی وقتی داستان اون زنه ک بچه هاشو کشته بود داستان همون پرستار تو غار بود ک دیدید پا برهنس و خودش گفت اصا من ازدواج نکردم چه برسه بچه هامو کشته باشم! اونا میخواسن منو دیوانه فرض کنن و فکت آخرم اینه ک آخر فیلم همکارش اسمشو تدی صدا زد ک خب اون عکس العملی نشون داد چون باور کرده بود ک این کارو کرده. این ترفندو تو بازاریابی شبکه ای من دیدم ک به استلاح بش میگن فالو ک به نوبه خودشون میشه بیان حقیقت ک این نیست درواقع میشه بیان حقیقت ساختگی یعنی چیزی ک وجود نداره رو تو برای طرف مقابلت با فن بیان بیان میکنی ک اون باور کنه همچین چیزی هس تشکر👏

 2. مسعود مقدم پاسخ

  سلام وخسته نباشید،برای شروع فرآیند ازدواج محصول خیلی خوبی تولید کردید و واقعا دستتون درد نکنه،فقط ای کاشک لیست اسامی کتاب های بدرد بخور و مشکل گشا در مقوله ازدواج و سواد جنسی و… رو به به صورت pdfیا داخل یک جلسه جداگانه معرفی میکردید،چون در داخل فیلم ها حدود ۵الی۶کتاب در حوضه های محدود بیشتر معرفی نشده.

 3. میلاد حیاتی پاسخ

  با سلام و خسته نباشید پیشنهادی داشتم برای دوره درآمد دلاری که ممکنه خیلیا دنبالش باشن از جمله خودم ، “صادرات خُرد” اینکه محصولات غذایی دست ساز(ارگانیک و امثالهم) ، محصولات کشاورزی ، صنایع دستی و… رو چطور میشه به خارج از کشور به فروش رساند و کسب درآمد ارزی کرد. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.