دلبری برای شوهر

دلبری و ناز کردن یک استعداد خدادای است که همی دختران جهان این استعداد را دارند اما باید دختران بتوانند از این استفاده کنند و شوهرشان با این کار مجذوب خود کنند. روش های بسیار زیادی برای خانم های جوان وجود دارد که با انجام آن می توانند همسرش را مجذوب خود کند. دلبری کردن یکی از کار هایی است که در هر رابطه ی زناشویی باید وجود داشته باشد ما در این مقاله به شما 8 روش دلبری کردن برای شوهر را خواهیم گفت.

1.   پیام های عاشقانه به شوهر

یکی بهترین راه های دلبری کردن برای شوهر فرستادن پیام های عاشقانه است به این فکر کنید که همسرتان مشغول کار کردن می باشد و زمانی که شما پیامی به او ارسال می کنید، اولین فکری که به ذهنش می رسد این است که شما هر لحظه به فکر او هستید و اورا دوست دارید.

بیشتر بخوانید: چرا شوهرم ازم دوری می کنه؟

در پیام های عاشقانه ای که در طول روز برای شوهرتان ارسال می کنید برایش عشوه بریزید و برای او دلبری کنید همچنین در این پیام برای شوهرتان حرف های شیطنت آمیز بزنید و به او بگویید که چقدر دلتنگ او هستید و بعد از آمدن چه کار های شیطنت آمیزی برای او انجام خواهید داد.
نکته: با این نوع پیام ها شما می توانید گارد دفاعی همسرتان را شکسته و مهر خودتان را در دل شوهرتان جای دهید.

2.   در جمع دلبری کنید

همیشه سعی کنید در جمع به همسرتان محبت کرده و در گفت و گو با دیگران با صدای بلند از همسرتان تعریف کنید تا به گوش خودش برسد همچنین وقای بقیع حواسشان به شما و همسرتان نیست برای او چشمک های شیطنت آمیز زده و یا بوس بفرستید. یا در زمان شام خوردن دور یک میز، پای او را لمس کنید به طوری که هیچ کس متوجه این کار شما نشود.

نکته: دلبری در جمع باعث می شود شوهر شما بداند که هر لحظه بی تاب او هستید و برای شما ارزشمند است.

3.   به شوهرتان عکس ارسال کنید

سعی کنید شوهرتان را با عکس های سکسی خودتان غافلگیر کنید به عنوان مثال از خودتان با لباس های بسیار زیبا و سکسی سلفی بگیرید با جلوی آینه رفته و از خودتان عکس قدی بگیرید و به شوهرتان ارسال کنید و او را غافلگیر کنید.

نکته: در زمان گرفتن غکس از خودتان کمی ناز و عشوه کرده این کار شما را جذاب تر می کند.

از شوهرتان تعریف کنید

4.   از شوهرتان تعریف کنید

در زمان هایی که با شوهرتان حرف می زنید سعی کنید به جذابیت ها و اخلاقیات خوب همسرتان توجه کنید و فقط از آن خصوصیات مثبت تعریف کنید. این کار شما می تواند باعث شود شوهرتان آن اخلاقیات و جذابیت ها را تقویت کند.

در این تعاریف می توانید بگویید:

  • اونقدر خوشتیپب هر لباسی بهت می یاد
  • چقدر هیکل خوبی داری تو
  • تو جنتلمن ترین مرد دنیایی عزیز دلم
  • مرسی که باهام ظرف ها رو می شوری این یعنی تو یه شوهر جنتلمنی
  • وقتی پیشتم آرومم عزیزم
  • همیشه بوی خوبی می دی تو

5.   با ظاهری متفاوت شوهرتان را غافل گیر کنید

همیشه سعی کنید برای همسرتان بهترین لباس ها و بهترین آرایش ها را انجام دهید و وقتی در کنار او هستید در آراسته ترین حالت ممکن باشید همچنین زمانی که شوهرتان از سر کار به خانه بر می گردد، لباس های سکسی خودتان را پوشیده و با این کار او را غافل گیر کنید و سپس رابطه ی جنسی با یکدیگر بر قرار کنید.

بیشتر بخوانیدچگونه در واتساپ دوست دختر داشته باشیم

نکته: سعی نکنید لباس های تحریک کننده را فقط در اتاق خواب بپوشید بلکه این لباس ها را در طول روز مانند زمان های آشپزی برای شوهرتان بپوشید تا اورا غافلگیر و تحریک کنید.

6.   او را نوازش کنید و به او اجازه دهید شما را نوازش کند

یکی از بهترین راه های دلبری کردن از شوهر، نوازش کردن است. ابتدا شوهرتان را نوازش کنید با احساسات او بازی کنید، همسرتان را تحریک کنید و به او نیز اجازه دهید که شما را نوازش کند با این کار شما از شوهرتان دلبری کرده اید و سعی کنید برای شروع رابطه ی جنسی پیشقدم باشید

نکته: نوازش کردن شوهرتان را به قدری ادامه دهید که به اوج تحریک رسیده و رابطه ی جنسی را شروع کند.

7.   لب گرفتن

از هر فرصتی برای بوسیدن لب های شوهرتان استفاده کنید زیرا هر مردی در سن بلوغ در فیلم های خارجی با این نوع از صحنه رو به رو شده است پس این نوع از حرکات را دوست دارند سعی کنید این بوسه عمیق و صمیمی باشد و به شوهرتان بفهمانید که برای بوسیدن لب های او مشتاق هستید.

نکته: در زمان بوسیدن لب های همسرتان ناز کنید و بازو ها، سینه و مو های همسرتان را ناز کنید همچنین این را بغل کنید به صورتی که همسرتان تحریک شود.

توجه و احترام به همسر

8.   توجه و احترام به همسر

مهم ترین مسئله برای حفظ یک رابطه ی بسیار موفق این است که زن و شوهر به یکدیگر احترام بگذارد مخصوصا زنان باید بیش تر به همسران خود احترام بگذارند زیرا مردان دوست دارند  مقتدر باشند و با شورهتان به گونه ای صحبت متوجه شود به او اهمیت می دهید و با این کار باعث می شود شوهرتان به شما جذب شود.

کلام آخر

پیش تر به بررسی راه های  دلبری کردن برای شوهر بیان کرده ایم شما هم می توانید نظرات و تجربیات خودتان را در مورد دلبری کردن برای شوهر در سایت علیررضا نیکنام با ما به اشتراک بگذارید.

درباره “دلبری برای شوهر” بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *