چرا دوست پسرم با من ازدواج نمی کند؟

چرا دوست پسرم با من ازدواج نمی کند؟

اگر با فردی وارد رابطه شده اید که ادعا می کند عاشق شما است و شما را دوست دارد ولی تا به حال برای ازدواج با شما حرف و حرکتی نزده است اما شما باید چطور بدانید که قصد و هدف او از رابطه با شما چیست؟ و آیا این رابطه ی عاطفی را با چشم فرصتی برای شناخت قبل از می بیند؟ اگر زود تر تشخیص بدهید که قصد پسر از رابطه با شما ازدواج است یا نه می توانید واقع بینانه تر در مورد رابطه تصمیم بگیرید و شما باید رفتار هایی که باعث می شود یک پسر را مجذوب خود کنید تا با شما ازدواج کنند را یاد بگیرید. در این مقاله به آموزش ترفند هایی می پردازیم که شما بتوانید دوست پسر خود را مجذول خود کنید تا با شما ازدواج کنند خواهیم پرداخت همچنین به بررسی مشخصات و نشانه های پسری که قصد ازدواج را ندارند خواهیم پرداخت.

چگونه یک پسر را به سمت ازدواج بکشانیم؟

قبل از ترفند های مجذوب و تشویق کردن دوست پسر با ازدواج را بدانید باید این سوال را از خودتان بپرسید که چرا دوست پسرتان تا به حال برای ازدواج پیش قدم نشده است و علت این موضوع در هر رابطه با یکدیگر متفاوت است. از دلایل پیش قدم نشدن پسران برای ازدواج می تواند به موارد زیرد اشاره کرد:

 • مشکلات مالی و اقتصادی
 • توقعات بالای مالی
 • تنوع طلبی پسر ها

و …..

بیشتر بخوانید : چگونه دل همسرم را نرم کنم؟

اما ممکن است طرف مقابل با هدف و قصد شناخت قبل از ازدواج با شما آشنا نشده است و رابطه با شما با شما برای او یک زنگ تفریح و زمانی برای خوشگذرانی است در این ادامه رابطه با او یک اشتباه بزرگ است اما اگر با فردی در رابطه هستید می خواهد با شما ازدواج کند ولی در این کار دو به شک است شما باید با ترفند هایی که در ادامه به شما خواهیم گفت را مطالعه کنید و خودتان دست به کار شوید و با پیاده کردن این ترفند های روانشناختی می توانید دوست پسرتان را به ازدواج مجاب کنید و در نهایت او را متقاعد کنید.

او را وابسته ی خودتان کنید

او را وابسته ی خودتان کنید

زمانی که بحث ازدواج به میان می اید و دوست پسرتان برای ازدواج با شما طفره می رود و دست دست می کند این حرکت او را این گونه معنی نکنید که شما در آینده او جایی ندارید بلکه این دست دست کردن به این معنا است دوست پسرتان به اندازه کافی به شما وابسته نشده است او باید از صمیم قلب احساس کند که بدون شما نمی تواند زندگی کند برای این که شما او را وابسته کنید باید با برخی رفتار ها و حرکات تبدیل به بهترین فرد زندگی او شوید.
برخی از رفتار ها و حرکت هایی که دوست پسرتان را وابسته می کند عبارتند از:

 • هر لحظه و در هم جا با صدای رسا تعریف کنید و حامی او باشید
 • بهترین و صمیم ترین دوستش باشید
 • آخر هفته ها با او برنامه ی تفریحی بچینید مثل اسب سواری، پیک نیک، تنیس و ….
 • بهترین غذا ها و شیرینی ها را برای او بپزید
 • همیشه در هر شرایطی در کنار او باشید
 • در زمان حرف زدن با او خاطرات شیرین گذشته را یاد آوری کنید
 • به او اجازه دهید گاهی تنها باشد و با دوستانش بیرون برود
 • قدر دان او باشد

صبحت کردن در مورد جدایی

صبحت کردن در مورد جدایی

گاهی اوقات در رابطه احساس می کنید که رابطتان در مسیری درستی حرکت نمی کند و به یک تفییر بزرگی نیاز دارد به همین دلیل باید یک شوک به رابطتان وارد کنید به عنوان مثال می توانید به دوست پسرتان بگویید که برای تحصیل یا شغل به شهر یا کشور جدیدی خواهید رفت البته این نکته را بدانید اشاره ی زود گذر به این مسئله تاثیر گذار نخواهد بود و باید طوری حرف بزنید که او باور کند که شما خواهید رفت و این باور کردن باعث می شود او برای ازدواج ترغیب شود و سراسیمه از شما خواستگاری کند تا شما را پایبند خود کند.

بیشتر بخوانید: چگونه مادر شوهر را حرص دهیم؟

به خودتان توجه کنید

لحظاتی در رابطه وجود دارد که احساس می کنید که با وقف خودتان به مرد دلخواهتان و تامین نیاز ها و خواسته های او، خودتان را گم کرده اید و از انجام کار هایی که باعث شاد شدن شما می شود دست کشیده اید زیرا همیشه به فکر شاد کردن او بوده اید اما باید این را بدانید که ضرر این از خود گذشتی بسیار بیش تر از سود آن است این حاطر به خدمت بودن در ابتدای رابطه برای مردان جذاب به نظر می آید اما یعد از گذشت زمان این وضعیت برای مردان خسته کننده خواهد بود.

اگر می خواهید دوست پسرتان را به ازدواج ترغیب کنید باید کار هایی را انجام دهید که متوجه ارزش شما شود باید او متوجه شود که شما اهداف و رویا های خاص خودتان را دارید زیرا مردان با زنی که بیست و چهار ساعت در اخیتار داشته باشند ازدواج نمی کنند

برای این که دوست پسر خود را مجذوب خود کنید تا با شما ازدواج برنامه ای بچینید که محور اصلی این برنامه دوست پسرتان نباشد.

نکته: اگر در هفته کار هایی انفرادی انجام می دهید که خوشحالتان کند جدابیت شما در نظر مرد رویاهایتان چند برابر می کند.

توقعات مالی خودتان را کاهش دهید

توقعات مالی خودتان را کاهش دهید

توقعات مالی یکی از اصلی ترین دلایلی است که مردان را از ازدواج دور می کند زیرا امروزه هزینه های غروسی و شروع زندگی مشترک سرسام آور است اما اگر می خواهید این دوست پسرتان را به ازدواج تشویق کنید باید توقعات خودتان را کاهش دهید و به او بفهمانید که بر گزاری یک مراسم ساده نیز می تواند برای شروع زندگی مشترک کافی باشد از مزیت های برگزاری یک جشن عروسی ساده این است شما می توانید در سال های آتی موقعیت مالی بهتری داشته باشید.

در مورد ازدواج اصرار نکنید

زمانی که در مورد ازدواج صحبت می کنید به این معنی است که می دانید و می خواهید با او ازدواج کنید و زمان هایی که شما در مورد ازدواج با او حرف می زنید با کلافگی و دوست پسرتان مواجح می شوید و این کار باعث می شود دوست پسرتان از ازدواج با شما فاصله بگیرد.

اما اگر می خواهید او را مجاب به ازدواج کنید با او در مورد ازدواج هیچ حرفی نزنید زیرا تمام این حرف های بی پایان در مورد عروسی جز این که کلافگی و اضطراب می آورد هیچ فاینده ی دیگری ندارد به همین دلیل با این مسئله کاملا خونسرد رفتار کنید و دیگر تمام جزئیات عروسی رویایتان را به او بگویید.

کلام آخر

همانطور که گفتیم شما به راحتی می توانید با اجرای ترفند های گفته شده دوست پسر خود را به همسر آینده ی خود تبدیل کنید شما هم می توانید تجربیات خودتان را با ما در سایت علیرضا نیکنام برای ما کامنت کنید.

درباره “چرا دوست پسرم با من ازدواج نمی کند؟” بیشتر بخوانید:

2 یک نظر

 1. مصطفی آشوری پاسخ

  سلام من چهارده سالمه سه روزه همش فگر های منفی تو مغزم هست تپش قلب هم بیشتر است کف های دستم عرق می کنه فگر می کنم همه جانم می لرزه حتا اونقدر حالم بد میشه که گریه می کنم میشه برام کمک کنید.

 2. امید تابش پاسخ

  سلام وخسته نباشید،برای شروع فرآیند ازدواج محصول خیلی خوبی تولید کردید و واقعا دستتون درد نکنه،فقط ای کاشک لیست اسامی کتاب های بدرد بخور و مشکل گشا در مقوله ازدواج و سواد جنسی و… رو به به صورت pdfیا داخل یک جلسه جداگانه معرفی میکردید،چون در داخل فیلم ها حدود ۵الی۶کتاب در حوضه های محدود بیشتر معرفی نشده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *