آیا همسرم مرا دوست دارد؟

آیا همسرم مرا دوست دارد؟

شما هیچ وقت نمی توانید همسر خودتان را با مردان دیگر مقایسه کنید زیرا بین مردان تیپ های شخصیتی مختلفی وجود دارد به عنوان مثال مردان سنتی نمی توانند به راحتی ابراز علاقه کنند و همسران این نوع افراد در ذهن خود به این فکر می کنند که آیا همسر من مرا دوست دارد یا نه؟

گاهی اوقات روابطی که با عشق شروع می شوند با پرسیدن چند سوال کوچک و جزئی ناگهان آن رابطه ی عاشقانه به پایان می رسد و باعث شکست افراد در روابط خود می شوند. در این مقاله با نشانه های دوست داشتن مرد آشنا خواهیم شد و به شما تست هایی را خواهیم گفت که می توانید بدانید که همسر شما، شما را دوست دارد یا نه.

بیشتر بخوانید: دلبری برای شوهر

نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد

نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد

در این قسمت از مقاله هفت نشانه ی مردی که همسرش را دوست دارد را خواهیم گفت.

  • تفریح با همسر: مردی که عاشق همسرش است و او را دوست دارد بیشتر وقت خود را با همسرش می گذارند و همسرش را دایما به بیرون و تفریح می برد.
  • شوخی کردن با همسر: همسر شما این اجازه را دارد که با شما شوخی کند و اگر همیشه به این فکر باشد که بخواهد با شما سر به سر بزارد یعنی او شما را دوست دارد زیرا مردان از این طریق به صورت غیر مستقیم به همسرشان نشان ی دهند که به او علاقه مند هستند.
  • همسرتان شما را غافل گیر می کند: مرد ها به راحتی می توانند با یک شاخه گل یا یک کادو همسر خود را غافل گیر کنند مخصوصا اگر این کادو مناسبت خاصی نداشته باشد. این نوع غافلگیر کردن نشان می دهد که همسر شما، شما را دوست دارد می هر لحظه و بدون بهانه می خواهد شما را شاد کند.
  • تماس های همسر: یکی دیگر از نشانه هایی که می توانید دوست داشتن همسر خودتان را ببینید این است که با شما تماس می گیرد به عنوان مثال اگر همسر شما در سرکار با شما زنگ بزند و حال شما را بپرسد این یعنی شما برایش ارزشمند هستید و عاشقانه شما را دوست دارد. این نوع مردان 100 درصد به شما وفادار است و حرف های زیبایی را که در تماس تلفنی به شما می زند تک تم آن ها از صمیم قلبش است
  • تعریف از محسنات شما: مرد ها به ندرت از کسی تعریف می کنند مگر در زمانی که به طرف مقابل علاقه مند باشند و یا بخواهد دوست داشتن خودش را به کسی ثابت کند.
    اگر همسر شما همیشه از محسنات شما تعریف می کند یعنی عاشق شما بوده و در عشق او تردید نکنید.
  • همسرتان به آینده فکر می کند: اگر همسر شما در مسائل پیش آمده با شما صحبت کند و با هیجان بسیار زیاد برای آینده برنامه ریزی کند و شما را در جریان تمام برنامه ها خودش قرار می دهد و همیشه به فکر این است برای برآورده کردن آرزو های شما قدم بردارد و به فکر آینده ای روشن با شما است.
  • روابط های جنسی: اگر همسر شما خواهان بر قراری روابط جنسی با شما است و دوست دارد بیش از حد انتظار با شما رابطه ی جنسی داشته باشد یعنی شما را دوست دارد.

بیشتر بخوانید: چرا شوهر دوستم نداره؟

تست روانشناسی تشخیص عشق طرف مقابل

تست روانشناسی تشخیص عشق طرف مقابل

در این سوال به شما سوال هایی را خواهیم گفت می توانید با پاسخ دادن به این سوال بدانید که همسرتان، شما را دوست دارد یا نه.

سوال اول: آیا همسرتان زمانی که از سر کار بر می گردد با دیدن شما خوشحال می شود یا نه؟

توضیح:……………………..

سوال دوم: آیا همسرتان شما را در لحظات هیجان انگیز تنها می گذارد یا نه؟

توضیح:……………………

سوال سوم: آیا همسر شما ازدواج با شما را یک عمر اساسی و خوب در تغییر آینده و سرنوشت خود می داند؟

توضیح:…………………

سوال چهارم: آیا همسرتان غم ها و ناراحتی خودش را با شما به اشتراک می گذارد؟

توضیح: ………………..

سوال پنچم: آیا همسرتان با تفریح و خوش گذرانی با شما لذت می برد؟

توضیح: ………………

سوال ششم: آیا همسرتان خواسته هایش را به راحتی به شما می گوید؟

توضیح:………………….

سوال هفتم: آیا همسر شما غذا ها، فیلم ها و موسیقی های مورد علاقه شما را می داند؟

توضیح:……………….

سوال هشتم: آیا در رابطه ی زناشویی شما هیجان همراه با رضایت وجود دارد؟

توضیح:…………………

سوال نهم: آیا همسرتان در هر زمنیه ای به شما اعتماد دارد؟

توضیح:……………….

سوال دهم: آیا همسرتان شما را خوشحال می کند؟

نکته: اگر پاسخ شما به سوالات بالا بلی باشد یعنی همسرتان شما را دوست دارد.

کلام آخر

روش ها و تست های بسیار زیادی برای تشخصی دوست داشتن یکی از این روش های مراجعه به روانشسناس و گرفتن تایم مشاوره خانواده است. شما هم می توانید تجربیان خودتان را در برای این موضوع برای ما در سایت علیرضا نیکنام کامنت کنید.

درباره “آیا همسرم مرا دوست دارد؟” بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *