چطوری بفهمم دوست معمولیش هستم یا نه؟

چطوری بفهمم دوست معمولیش هستم یا نه؟

خیلی بده که مدت ها با جنس مخالفت حرف زدی و قصد رل زدن باهاش رو داری که ناگهان میفهمی تو رو فقط به چشم یک دوست معمولی نگاه می کنه یا به اصطلاح رفتی تو فرندزون، حالا این فرندزون چیه و از کجا تشخیص بدیم که ما رو به چشم دوست معمولی نگاه می کنه یا نه ؟ پس اگه می خوای جوابش رو بدونی تا آخر مقاله با علیرضا نیکنام بمون.

فرندزون چیست؟

فرندزون یعنی این که وقتی شما داری با دختری صحبت میکنی حالا به هر دلیلی اون ازت خوشش نمیاد یا شما اصلا نتونستی اونو به اندازه کافی جذب کنی. اتفاقی که میوفته اون دختره شما رو به چشم یک دوست معمولی نگاه می کنه و به شما اجازه نمیده که بیشتر از این جلو بری.

از کجا بفهمم توی فرندزون هستم یا دوست معمولیشم؟

مورد اول این که اصلا به شما محل نمیزاره یعنی این که بهش ابراز علاقه میکنی و طرف مقابل درست و حسابی جوابت رو نمیده یا مثلا میگی بریم بیرون بهانه جور می کنه.

چطوری بفهمم دوست معمولیش هستم یا نه؟

این نکته رو تو پارانتز بهت بگم که رابطه یک چیزه کاملا دو طرفه است یعنی یک چیزایی تو از خودت میزاری ولی چیزی دریافت نمی کنی و اون چیزی بهت نمیده به احتمال زیاد تو رو یک دوست ساده در نظر گرفته.

مورد دوم ارتباطتون همیشه داخل چت می مونه مثلا ازش دعوت می کنی برین بیرون ولی با بهانه های مختلف رد می کنه، همیشه اون ارتباطه فقط تو چت هستش یعنی فقط حرف زدن شما حالت وقت گذرونی داره، اگه همچین شرایطی داشته باشی بازم به احتمال زیاد تو رو فقط به عنوان یک دوست معمولی می بینه و فقط برای وقت گذروندن باهات صحبت می کنه.

تو مورد سوم هم اگه راجب پسرهای دیگه باهات صحبت میکنه مثلا من از فلانی خوشم میاد ، من از این دسته از پسرا خوشم میاد یا از رابطه قبلیش هی برات حرف میزنه مطمئن باش که رفتی تو فرندزون چون تو رو ک دسوت خوب میبینه که میاد این جور مسائل رو باهات در میون میزاره.

مورد چهارم طرز صحبت کردنش جوریه که اون ناز دخترونه رو تو صحبتش نمیبینی و راجب همه چی داره باهات صحبت میکنه و خیلی باهات راحته انگار تو داری مثلا با مَمَد ( دوست صمیمیت ) حرف میزنی. باز اگه این شرایطو دیدی حتما رفتی تو فرندزون.

چه طوری از فرندزون در بیایم

به نظر من از اول رفتارایی از خودتون بروز ندین که وارد فرندزون بشین و اگه شدین بیخیال اون رابطه بشین. چند تا نکته میگم اگه اون هارو رعایت کنید شاید از فرندزون در بیاید.

اول این که پسر خوب بودن رو کنار بزارین، هر چی گفتش بله و چشم نگین یک جوری هم رفتار نکنید که دوستی تون کلا به هم بخوره تعادل رو رعایت کنید سعی کنید انرژی مردانه از خودتون بروز بدید.

چطوری بفهمم دوست معمولیش هستم یا نه؟

24 ساعته تو دسترس نباشید شما کار های واجب تری هم دارید پس، کار های واجبتون رو انجام بدید تو اوقات فراغت بهش پیام بدید.

اگه خواست در مورد رل قبلیش و اینا صحبت کنه شما گوش ندید مثلا بهش بگید اون به خودت مربوطه و اینا.

مروز بودن رو هم فراموش نکنید دخترا عاشق کنکاش و فضولی هستن سعی کنید همیشه یک چیزه مخفی داشته باشید که طرف سعی کنه بفهمه اون چی هستش

نشان دادن و ابراز علاقه رو هم تا جای ممکن متوقف کنید، چون ابراز علاقه بیش حد کاملا نتیجه منفی در بر داره و شما رو چند قدم عقب تر می بره.

پادکست درباره فرندزون

این پادکست یک توضیح کلی درباره فرندزون و نحوه خارج شدن از اون رو توضیح میده که میتونه خیلی کمکتون بکنه پس تو اوقات فراغت یا هنگام رانندگی حتما بهش گوش بدید.

 

چگونه دختری را جذب خود کنیم؟

سعی کنید وقتی با دختری حرف می زنید یا با هم بیرون هستید در لحطه حضور داشته باشید و سر گرم کار های دیگر مثل گوشی بازی کردن نباشید. این رفتار خیلی زننده است فرض کنید با کسی قرار گذاشته اید که به صورت مدوام سرش در گوشی است و به شما توجهی نمی کند.

ارتباط چشمی خیلی مهم است سعی کنید هنگام صحبت به شخص دیگری نگاه نکنید و لبخند بر لب داشته باشید.

همچنین بخوانید: سرد شدن رابطه عاشقانه

اعتماد به نفس

اعتماد به نفس داشتن جزو شاه کلید های شما به حساب میرود وقتی برای اولین بار می خواهید با دختری حرف بزنید، دست و پای خودتان را گم نکنید و استرس نداشته باشید.

برای این که بتوانید اعتماد به نفس خود را بروز دهید، با قامتی صاف جلو بروید و با صدای رسایی صحبت کنید و به چشمان او خیره شوید و حرف بزنید در کل به گونه ای رفتار کنید که از ظاهر و شرایط خودتان راضی و خشنود هستید.

خودتان باشید

سعی کنید خود واقعیتان را به طرف مقابل نشان دهید و از فیلم بازی کردن دست بردارید، فیلم بازی کردن آنچنان تکنیک خوبی نیست چون اگر با فیلم بازی کردن شما، به شما علاقه مند شد تا کی می توانید به فیلم بازی کردن ادامه دهید بالاخره روزی دستتان رو میشود. پس بهتر است خود واقعیتان را نشان دهید.

شوخ طبعی

علاقه دختران به گونه ای است که می خواهند با کسی وارد رابطه شوند که آینده خود را با او بسازند، یکی از دلایلی که دختران وارد رابطه می شوند سرگرمی و وقت گذراندن است، شوخ طبع بودن پسران یکی از ویزگی هایی است که دختران را ترغیب به دوست شدن می کند.

رفتار مناسب

رفتارهایی که پسران در جمع دوستانه انجام می دهند برای دختران جالب نیست و شاید زننده هم باشد مثلا آروغ زدن، یا گفتن جوک‌های نژاد پرستانه و مسخره کردن دیگران.

در مقابل آن می توانید رفتار هایی از خود نشان دهید که دختر را جلب خود کنید مثلا با افراد بزرگ تر یا کوچک تر از خود به صورت مودبانه صحبت کنید یا وقتی به مکانی می روید در را برای او باز کنید یا بگذارید اول او برود و …. .

همچنین بخوانید: از کجا بفهمم به من علاقه دارد

حس خاص بودن انتقال دهید

وقتی با دختری سر صحبت را باز کردید و مدتی هست که با هم صحبت می کنید سعی کنید جوری رفتار کنید که احساس خاص بودن را به طرف مقابل منتقل کنید و او این احساس را دریافت کند که شما به او ارزش قائل هستید. حال میرسیم به این موضوع که چگونه حس خاص بودن را منتقل کنیم، در ادامه به چند مورد از آن اشاره می کنیم.

از کجا دوست دختر پیدا کنم؟

تعریف و تمجید

سعی کنید گاهی اوقات در زمان و مکان های مناسب از او طریف کنید و جملات انگیزشی بکار ببرید. مثلا وقتی لباس جدیدی خرید از لباسش تعریف کنید یا از زیبایی خنده هایش بگویید و… . این مورد می تواند برگ برنده شما در برابر او باشد.

پرسیدن سوال های شخصی

با این سوالات این حس به او دست می دهد که شما برای او مهم هستید و میخواهید او را بیشنر بشناسید.

پرسیدن نظر و پیشنهاد

وقتی در مورد زندگی خود یا هر موضوعی از او سوال می کنید و نظر میخواهید مثل مورد بالا این حس به او القاء می شود که نظر او برای شما مهم سات به همین دلیل احساس خاص بودن به او دست می دهد.

به صورت مجازی هم اگر بخواهید دختری را جذب خود کنید تکنیک هایی که بالا گفته شد را باید رعایت کنید و در عین حال یک سری مواد دیگر وجود دارد که فقط مخصوص فضای مجازی است که رعایت کردن آن ها خالی از لطف نیست

برقراری رابطه و دوست شدن به صورت مجازی نسبتا سخت است ولی غیر ممکن نیست یکی از پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی که دوست شدن راحت تر صورت می گیرد اینستاگرام و دایرکت اینستاگرام است.

قبل از این که به دایرکت طرف بروید مواردی وجود دارد که باید آن ها را راعایت کنید، شما فروشگاهی را در نظر بگیرید، اگر ویترین مغازه ای زیبا باشد توجه شما را جلب می کند یا فروشگاهی با نمایی ساده ؟

همچنین بخوانید: قرار اول رو چیکار کنیم؟

هر فرد با دیدن ویترین زیبای فروشگاه وارد آن جا می شود و از آنجا خرید می کند. دایرکت دادن هم به این شرایط است. پیج شما همان ویترین فروشگاه است در قدم اول شما باید پیجی خوب داشته باشید تا بتوایند توجه هر فردی را جلب کنید.

چگونه پیج اینستاگرام جذابی داشته باشیم

رعایت نکاتی که ذکر می کنیم می تواند به تر تمیز بودن پیجتان کمک کند، در دنیای مجازی به خصوص در اینستاگرام هر کسی قبل از آشنایی با شما با پیجتان اشنا می شود و از روی عادت و ناخودآگاه شما را از پیجتان قضاوت می کند.

یوزرنیم یا آیدی اینستاگرام

سعی کنید از آیدی یا کلمات مسخره به هیچ وجه استفاده نکنید برای مثال: alone boy ، ali00 ، king_aliو… از این نوع آیدی ها به هیچ وجه استفاده نکنید، به جای این نوع اسم ها ترجیه از نام و نام خانوادگی استفاده کنید.

عکس پروفایل

عکسی که در پروفایل اینستاگرام قرار می دهید ترجیحا باید عکسی از گردی صورت شما باشد که در عکاسی به اصطلاح پرتره نام دارد. از گذاشتن عکس قدی خودداری کنید چون صورت شما دیده نمی شود.

از گذاشتن عکس های متفرقه در پروفایل مانند عکس تام هاردی ، عقاب و …. اکیدا خودداری کنید. با عکس پروفایل عقاب کمتر کسی شما را جدی می گیرد.

از کجا دوست دختر پیدا کنم؟

بیو اینستاگرام

از نوشتن جملات انگیسی پرهیز کنید ، انگلیسی نوشتن نشانه لاکچری بودن نیس ” فارسی بنویس همه متوجه بشن “.

نیاز نیست رل یا سینگل بودنتان را در بیو اعلام کنید.

می توانید در بیو به رشته تحصیلی ، شغلتان یا به علایقتان اشاره کنید تا وقتی کسی پیج شما را می بیند بفهمد رشته شما چیست و به چه چیز هایی علاقه دارید

پست های پیج

این بخش که به نظر شخص بنده مهم ترین مورد در بین موارد شاره شده است. باید عکس هایی از شما با کیفیت بسیار بالا و عالی باشد حتی یک لول هم بالاتر از عالی.

عالی بودن عکس های شما مهم ترین دلیل تفاوت شما با سایر پسران است. سعی کنید هر چند وقت یکبار به آتلیه عکاسی بروید و از خود عکس بگیرید و در پیج قرار دهید.

عکس گرفتن از خودتان نوعی سرمایه گذاری به حساب می اید که پیشنهاد می کنم حتما این سرمایه گذاری را روی خود انجام دهید. حتی در بد ترین حالت ۱۰ یا ۲۰ سال بعد به عکسهایتان نگاه می کنید واز عکس های گرفته شده در گذشته  لذت خواهید برد.

سعی کنید عکس های چند نفره با دوستانتان را هم در پیج قرار دهید تا هر کسی به پیجتان سر میزند بفهمد که شما آدم اجتماعی هستید و ارزش وقت گذاشتن را دارید.

نتیجه گیری

فرندزون به شرایطی میگن که طرف مقابل شما رو به چشم دوست معمولی یا به اصطلاح داداشیش می بینه کلا جوری نباشید که وارد فرندزون بشید اگه شدید هم بیخیال طرف شید. ولی اگه نکاتی که ذکر شد رو رعایت کنید شاید بتونید از فرندزون دربیاید. تجربه شما راجب فرندزون چیه با ما در میون بزارید

درباره “چطوری بفهمم دوست معمولیش هستم یا نه؟” بیشتر بخوانید:

4.6/5 - (10 امتیاز)

1 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.