چطوری بفهمم دوست معمولیش هستم یا نه؟

چطوری بفهمم دوست معمولیش هستم یا نه؟

خیلی بده که مدت ها با جنس مخالفت حرف زدی و قصد رل زدن باهاش رو داری که ناگهان میفهمی تو رو فقط به چشم یک دوست معمولی نگاه می کنه یا به اصطلاح رفتی تو فرندزون، حالا این فرندزون چیه و از کجا تشخیص بدیم که ما رو به چشم دوست معمولی نگاه می کنه یا نه ؟ پس اگه می خوای جوابش رو بدونی تا آخر مقاله با علیرضا نیکنام بمون.

فرندزون چیست؟

فرندزون یعنی این که وقتی شما داری با دختری صحبت میکنی حالا به هر دلیلی اون ازت خوشش نمیاد یا شما اصلا نتونستی اونو به اندازه کافی جذب کنی. اتفاقی که میوفته اون دختره شما رو به چشم یک دوست معمولی نگاه می کنه و به شما اجازه نمیده که بیشتر از این جلو بری.

از کجا بفهمم توی فرندزون هستم یا دوست معمولیشم؟

مورد اول این که اصلا به شما محل نمیزاره یعنی این که بهش ابراز علاقه میکنی و طرف مقابل درست و حسابی جوابت رو نمیده یا مثلا میگی بریم بیرون بهانه جور می کنه.

چطوری بفهمم دوست معمولیش هستم یا نه؟

این نکته رو تو پارانتز بهت بگم که رابطه یک چیزه کاملا دو طرفه است یعنی یک چیزایی تو از خودت میزاری ولی چیزی دریافت نمی کنی و اون چیزی بهت نمیده به احتمال زیاد تو رو یک دوست ساده در نظر گرفته.

مورد دوم ارتباطتون همیشه داخل چت می مونه مثلا ازش دعوت می کنی برین بیرون ولی با بهانه های مختلف رد می کنه، همیشه اون ارتباطه فقط تو چت هستش یعنی فقط حرف زدن شما حالت وقت گذرونی داره، اگه همچین شرایطی داشته باشی بازم به احتمال زیاد تو رو فقط به عنوان یک دوست معمولی می بینه و فقط برای وقت گذروندن باهات صحبت می کنه.

تو مورد سوم هم اگه راجب پسرهای دیگه باهات صحبت میکنه مثلا من از فلانی خوشم میاد ، من از این دسته از پسرا خوشم میاد یا از رابطه قبلیش هی برات حرف میزنه مطمئن باش که رفتی تو فرندزون چون تو رو ک دسوت خوب میبینه که میاد این جور مسائل رو باهات در میون میزاره.

مورد چهارم طرز صحبت کردنش جوریه که اون ناز دخترونه رو تو صحبتش نمیبینی و راجب همه چی داره باهات صحبت میکنه و خیلی باهات راحته انگار تو داری مثلا با مَمَد ( دوست صمیمیت ) حرف میزنی. باز اگه این شرایطو دیدی حتما رفتی تو فرندزون.

چه طوری از فرندزون در بیایم

به نظر من از اول رفتارایی از خودتون بروز ندین که وارد فرندزون بشین و اگه شدین بیخیال اون رابطه بشین. چند تا نکته میگم اگه اون هارو رعایت کنید شاید از فرندزون در بیاید.

اول این که پسر خوب بودن رو کنار بزارین، هر چی گفتش بله و چشم نگین یک جوری هم رفتار نکنید که دوستی تون کلا به هم بخوره تعادل رو رعایت کنید.

چطوری بفهمم دوست معمولیش هستم یا نه؟

24 ساعته تو دسترس نباشید شما کار های واجب تری هم دارید پس، کار های واجبتون رو انجام بدید تو اوقات فراغت بهش پیام بدید.

اگه خواست در مورد رل قبلیش و اینا صحبت کنه شما گوش ندید مثلا بهش بگید اون به خودت مربوطه و اینا.

مروز بودن رو هم فراموش نکنید دخترا عاشق کنکاش و فضولی هستن سعی کنید همیشه یک چیزه مخفی داشته باشید که طرف سعی کنه بفهمه اون چی هستش

نشان دادن و ابراز علاقه رو هم تا جای ممکن متوقف کنید، چون ابراز علاقه بیش حد کاملا نتیجه منفی در بر داره و شما رو چند قدم عقب تر می بره.

پادکست درباره فرندزون

این پادکست یک توضیح کلی درباره فرندزون و نحوه خارج شدن از اون رو توضیح میده که میتونه خیلی کمکتون بکنه پس تو اوقات فراغت یا هنگام رانندگی حتما بهش گوش بدید.

نتیجه گیری

فرندزون به شرایطی میگن که طرف مقابل شما رو به چشم دوست معمولی یا به اصطلاح داداشیش می بینه کلا جوری نباشید که وارد فرنزون بشید اگه شدید هم بیخیال طرف شید. ولی اگه نکاتی که ذکر شد رو رعایت کنید شاید بتونید از فرندزون دربیاید. تجربه شما راجب فرندزون چیه با ما در میون بزارید

درباره “چطوری بفهمم دوست معمولیش هستم یا نه؟” بیشتر بخوانید:

1 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *