از کجا دوست پسر پیدا کنیم

از کجا دوست پسر پیدا کنیم؟

بسیاری از دختران فکر می کنند چون فرصتی برای برقراری ارتباط با پسران را ندارند نمی توانند با آن ها رابطه دوستی بچینند ولی این طرز فکر آنچنان صحیح نیس، مهارت های ارتباطی و کلامی کلیدی ترین موردی است که به وسیله آن می توان توجه پسران را جلب و با آن ها دوست شد با علیرضا نیکنام همراه باشید تا این مهارت های ارتباطی را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم چطور می توانیم دوست پسر داشته باشیم.

از کجا دوست پسر پیدا کنیم

پیدا کردن دوست پسر به دو دسته حضوری و مجازی تقسیم می شود که امروزه بیشتر این فرایند از طریق فضای مجازی صورت می گیرد و مخ زنی یا پیدا کردن دوست به صورت حضوری نسبت به قبل کمتر شده است. اما در ادامه هر دو روش را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

از کجا دوست پسر پیدا کنیم

پیدا کردن دوست پسر به صورت حضوری

برای این که بتوانید رابطه دوستی بچینید باید توجه پسران را جلب کنید برای این کار خود را عصبی و مضطرب نشان ندهید زیرا نه تنها شما را به هم نزدیک نمی کند بلکه سبب ایجاد فاصله می شود.

سعی کنید وقتی با پسری حرف می زنید یا با هم بیرون هستید در لحطه حضور داشته باشید و سر گرم کار های دیگر مثل گوشی بازی کردن نباشید. این رفتار خیلی زننده است فرض کنید با کسی قرار گذاشته اید که به صورت مدوام سرش در گوشی است و به شما توجهی نمی کند.

 

ارتباط چشمی خیلی مهم است سعی کنید هنگام صحبت به شخص دیگری نگاه نکنید و لبخند بر لب داشته باشید.

همچنین بخوانید: چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

اعتماد به نفس

اعتماد به نفس داشتن جزو شاه کلید های شما به حساب می رود وقتی برای اولین بار می خواهید با دختری حرف بزنید، دست و پای خودتان را گم نکنید و استرس نداشته باشید.

برای این که بتوانید اعتماد به نفس خود را بروز دهید، با قامتی صاف جلو بروید و با صدای رسایی صحبت کنید و به چشمان او خیره شوید و حرف بزنید در کل به گونه ای رفتار کنید که از ظاهر و شرایط خودتان راضی و خشنود هستید.

خودتان باشید

سعی کنید خود واقعیتان را به طرف مقابل نشان دهید و از فیلم بازی کردن دست بردارید، فیلم بازی کردن آنچنان تکنیک خوبی نیست چون اگر با فیلم بازی کردن شما، به شما علاقه مند شد تا کی می توانید به فیلم بازی کردن ادامه دهید بالاخره روزی دستتان رو می شود. پس بهتر است خود واقعیتان را نشان دهید.

شوخ طبعی

داشتن شوخ طبعی جزو کلیدی ترین ویژگی هایی است که هر دختر و پسری را می تواند به خود جلب کند. اصولا وقتی دو نفر با هم رل می زنند یا وارد رابطه می شوند برای دریافت انرژی مثبت و حس خوب است پس شوخ طبعی می تواند در این مورد بسیار کمک کننده باشد.

همچنین بخوانید: چگونه در اینستاگرام دوست دختر پیدا کنیم

حس خاص بودن انتقال دهید

وقتی با پسری گفت و گویی را آغاز کردید و مدتی هست که با هم صحبت می کنید به گونه ای رفتار کنید که احساس خاص بودن از طرف شما به او منتقل شود و این حس به او القا شود که شما به او ارزش قائل هستید. حال میرسیم به این موضوع که چگونه حس خاص بودن را منتقل کنیم، در ادامه به چند مورد از آن اشاره می کنیم.

تعریف و تمجید

سعی کنید در بعضی مواقع از او تعریف کنید و جملات انگیزشی استفاده کنید. برای مثال وقتی لباسپوشیده بود از آن تعریف کنید یا از قشنگی خنده هایش بگویید و… . این مورد می تواند برگ برنده شما در برابر او باشد.

از کجا دوست پسر پیدا کنیم

پرسیدن سوال های شخصی

پرسیدن سوال های نسبتا خصوصی هم می تواند تاثیر زیادی روی طرف مقابل بگذارد، این ترفند باعث می شود طرف مقابل به این حس دست یابد که می خواهید او را بهتر بشناسید و برای شما مهم است.

پرسیدن نظر و پیشنهاد

سعی کنید در موضوعات مختلف با او هم فکری کنید و شنونده نظر و پیشنهادات او باشید. این تکنیک تاثیر گذاری بسیار بالایی دارد زیرا حس خاص بودن و مهم بودن به او داده می شود. این مورد را فراموش نکنید و در زمان های مختلف از این تکنیک استفاده کنید.

پیدا کردن دوست پسر به صورت غیرحضوری

برقراری رابطه و دوست شدن به صورت مجازی اگر تکنیک های مروبوطه را بلد باشید کار چنان سختی نیست یکی از پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی که ارتباط گرفتن با دیگران راحت است اینستاگرام و دایرکت اینستاگرام است.

قبل از برقراری ارتباط با طرف مقابل رعایت کردن یک سری مسائل الزامی است و باید رعایت شود، شما فروشگاهی را در نظر بگیرید، اگر ویترین آن فروشگاه زیبا باشد توجه شما را جلب می کند یا فروشگاهی با نمایی ساده ؟

هر فرد با دیدن ویترین زیبای فروشگاه وارد آن جا می شود و از آنجا خرید می کند. پیام دادن هم تقریبا همین شرایط را دارد. وقتی شما به طرف مقابل پیام می دهید او اول پیج شما را بررسی می کند پیج شما همان ویترین فروشگاه است. داشتن پیج تر و تمیز از اولویت بالایی برخوردار است که می تواند توجه ها را به خود جلب کند.

چگونه پیج اینستاگرام جذابی داشته باشیم

رعایت نکاتی که ذکر می کنیم می تواند به تر تمیز بودن پیجتان کمک کند، در دنیای مجازی به خصوص در اینستاگرام هر کسی قبل از آشنایی با شما با پیجتان آشنا می شود و از روی عادت و ناخودآگاه شما را از پیجتان قضاوت می کند.

یوزرنیم یا آیدی اینستاگرام

سعی کنید از آیدی یا کلمات مسخره به هیچ وجه استفاده نکنید برای مثال: alone girl، bita_takpar … از این نوع آیدی ها به هیچ وجه استفاده نکنید چون بدی روی طرف مقابل می گذارد، به جای این نوع اسم ها ترجیه از نام و نام خانوادگی استفاده کنید.

عکس پروفایل

عکسی که آن را روی پروفایل اینستاگرامتان قرار می دهید ترجیحا باید عکسی ( اصطلاحا پرتره) از گردی صورت شما باشد.

از گذاشتن عکس قدی خودداری کنید چون صورت شما دیده نمی شود و آنچنان جالب نیست.

از گذاشتن عکس های متفرقه در پروفایل مانند عکس گل و …. اکیدا خودداری کنید با عکس پروفایل گل و گیاه کمتر کسی شما را جدی می گیرد.

بیو اینستاگرام

از نوشتن جملات انگیسی پرهیز کنید ، انگلیسی نوشتن نشانه لاکچری بودن نیس ” فارسی بنویس همه متوجه بشن “.

 

می توانید در بیو به رشته تحصیلی، شغلتان یا به علایقتان اشاره کنید تا وقتی کسی پیج شما را می بیند بفهمد رشته شما چیست و به چه چیز هایی علاقه دارید.

از کجا دوست پسر پیدا کنیم

پست های پیج

بین مواردی که تا الان ذکر شد این بخش بالاترین اولویت را به خود می گیرد. عکس هایی که به عنوان پست انتشار می کنید باید ترجیحا از خود شما و با کیفیت بالا باشد.

سعی کنید عکس های چند نفره با دوستانتان را هم در پیج قرار دهید تا هر کسی به پیجتان سر میزند بفهمد که شما آدم اجتماعی هستید و ارزش وقت گذاشتن را دارید.

برای بررسی تخصصی پیام دادن از اینستاگرام می توانید مقاله چطوری باید  تو اینستاگرام پیام داد؟ رو بررسی کنید.

نتیجه گیری

ایجاد رابطه دوستی بین دختران و پسران آن چنان کار پیچیده ای نیست فقط نیاز به یگ سری تکنیک های خاص در گفت و گو و رفتار دارد. شما از چه روش هایی برای دوستی استفاده می کنید با ما در میان بگذارید. همچنین برای دریافت مشاوره می توانید با علیرضا نیکنام در تماس باشید.

درباره “از کجا دوست پسر پیدا کنیم؟” بیشتر بخوانید:

3 یک نظر

  1. سعید مجد پاسخ

    متسفانه انقدر جرایم بدتر زیاد شده که بچه ای مثل من که پدر و مادر دو قطبی‌داره رسیدگی نمیشه

  2. یوسف رحیمی پاسخ

    الان که دارم این پیام میذارم ۱۰ صبحه از دیشب تا الان دارم فقط دوره میبینم و حال میکنم ای کاش ۲۰ سال پیش این دوره ها بود ای کاش و صد افسوس ممنونم از زحماتتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *