چگونه در واتساپ دوست دختر یا دوست پسر داشته باشیم

بسیاری از پسرها فکر می کنند چون فرصتی برای برقراری ارتباط با جنس مخالف را ندارند نمی توانند با آن ها رابطه دوستی بچینند ولی این طرز فکر آنچنان صحیح نیست، دوست شدن با دخترها نیاز به مهارت های ارتباطی و کلامی می باشد که بتوان توجه طرف مقابل را جلب کرد. در این قسمت با علیرضا نیکنام همراه باشید تا ببینیم چطور می توانیم در واتساپ دوست دختر پیدا کنیم؟

پیدا کردن دوست دختر در واتساپ

دوست شدن با دخترها در واتساپ به دو صورت شکل می گیرد یکی این که شما شماره طرف را داشته باشید و یکی هم این که شما در گروه هایی عضو باشید و از آن طریق بتوانید به پی وی دختران مراجعه کنید.

چگونه در واتساپ دوست دختر داشته باشیم

برای ایجاد رابطه دوستی در واتساپ باید پیش نیاز هایی فراهم کنید چون در واتساپ مستقیم نمی توان به یکی پیام داد مگر این که شماره او را داشته باشید که این هم غلط است اگر شما مستقیم بروید پی وی دختر، بلاک می شوید.

برای آشنایی با دختر در واتساب دو حالت وجود دارد که باید مراقب باشید و ببینید شما جزو کدام دسته اید:

باید یک آشنایی ریزی با یکدیگر داشته باشید و شماره او را داشته باشید تا بتوانید در پی وی صحبت کنید و بزر دوستی را بریزید.

اگر هم که نمی شناسید و شماره ای از او ندارید باید از گروه ها شروع کنید و بعد از کمی آشنایی به بهانه ای به پی وی بروید و گفت و گو را آغاز کنید.

چگونه در واتساپ دوست پسر پیدا کنیم؟

پیدا کردن دوست پسر در واتساپ هم دقیقا مشابه روشی بود که پیش تر ذکر کردیم و شما باید یا شماره ای از او داشته باشید یا در گروه های واتساپی عضو شوید و از آن طریق اقدام به دوست یابی کنید.

البته پیدا کردن دوست پسر نسبت به دوست دختر راحت است با کمی صحبت و گفت و گو به راحتی می توان مخ پسر را زد و رابطه عاشقانه را کلید زد.

در واتساپ کار خیلی راحت است چون شماره ها مخفی نیستند به همین دلیل چند قدم نسبت به سایر شبکه های اجتماعی جلو تر هستید.

گروه مخ زنی و رل زنی در واتساپ

همانطور که اشاره شد برای این که بتوان در واتساپ با کسی رل زد در ابتدا باید با او صحبت کرد، واتساپ هم مانند تلگرام یا یا اینیستاگرام نیست که با جست و جوی آیدی بتوان پیج یا پیوی طرف را پیدا کرد. یا باید شماره طرف مقابل را داشته باشید یا از طریق گروه ها با یکدیگر آشنا شوید.

لینک گروه های مخزنی در واتساپ

چگونه در واتساپ دوست دختر پیدا کنیم

چگونه در گروه های واتساپی عضو شویم؟

عضو شدن در گروه های واتساپی به دو صورت لینک و اضافه شدن توسط دوستان انجام می شود.

گروه های واتساپی دارای لینک های ورود هستند که با داشتن آن ها می توانید به راحتی وارد آن گروه شوید. که این لینک ها معمولا توسط مدیر گروه ساخته می شود اما هر کسی که لینک را داشته باشد می تواند پخش کند تا هر کسی که خواست در گروه عضو شود.

روش دوم هم عضو مستقیم است، برای مثال شما در گروهی عضو هستید می توانید بدون لینک توسط دوستتان در آن گروه عوض شوید. شما هم می توانید هر کسی که خواستید را ( به شرط این که شماره او را داشته باشید ) به گروه اضافه کنید.

از کجا دوست دختر پیدا کنیم

پیدا کردن دوست دختر به دو دسته حضوری و مجازی تقسیم می شود که امروزه بیشتر این فرایند از طریق فضای مجازی صورت می گیرد و مخ زنی یا پیدا کردن دوست به صورت حضوری نسبت به قبل کمتر شده است. اما در ادامه هر دو روش را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

پیدا کردن دوست دختر به صورت حضوری

برای این که بتوانید رابطه دوستی بچینید باید توجه دختر را جلب کنید برای این کار خود را عصبی و مضطرب نشان نشان ندهید زیرا نه تنها شما را به هم نزدیک نمی کند بلکه سبب فاصله می شود.

سعی کنید وقتی با دختری حرف می زنید یا با هم بیرون هستید در لحظه حضور داشته باشید و سر گرم کار های دیگر مثل گوشی بازی کردن نباشید. این رفتار خیلی زننده است فرض کنید با کسی قرار گذاشته اید که به صورت مدوام سرش در گوشی است و به شما توجهی نمی کند.

ارتباط چشمی خیلی مهم است سعی کنید هنگام صحبت به شخص دیگری نگاه نکنید و لبخند بر لب داشته باشید.

چگونه در واتساپ دوست دختر داشته باشیم

ویژگی های مورد نیاز برای جذب جنس مخالف

یک سری ویژگی هایی برای جذب جنس مخالف مهم است که داشته باشید که شامل موارد زیر می شود:

 • اعتماد به نفس
 • خودتان باشید
 • شوخ طبیعی
 • رفتار مناسب
 • منتقل کردن حس خاص بودن
 • تعریف و تمجید
 • پرسش سوال های شخصی
 • پرسیدن نظر و پیشنهاد

 

برای بررسی تخصصی تر می توانید مقاله چگونه دوست دختر داشته باشیم را مطالعه کنید.

پیدا کردن دوست دختر به صورت غیرحضوری

برقراری رابطه و دوست شدن به صورت مجازی نسبتا سخت است ولی غیر ممکن نیست یکی از پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی که دوست شدن راحت تر صورت می گیرد اینستاگرام و دایرکت اینستاگرام است.

چگونه در اینستاگرام دوست دختر پیدا کنیم

قبل از این که به دایرکت طرف بروید مواردی وجود دارد که باید آن ها را راعایت کنید، شما فروشگاهی را در نظر بگیرید، اگر ویترین مغازه ای زیبا باشد توجه شما را جلب می کند یا مغازه ای با نمایی ساده؟

مطلب مرتبط بخوانید: قرار اول رو چیکار کنیم؟

هر فرد با دیدن ویترین زیبای فروشگاه وارد آن جا می شود و از آنجا خرید می کند. دایرکت دادن هم به این شرایط است. پیج شما همان ویترین فروشگاه است در قدم اول شما باید پیجی خوب داشته باشید تا بتوایند توجه هر فردی را جلب کنید.

چگونه پیج اینستاگرام جذابی داشته باشیم

رعایت نکاتی که ذکر می کنیم می تواند به تر تمیز بودن پیجتان کمک کند، در دنیای مجازی به خصوص در اینستاگرام هر کسی قبل از آشنایی با شما با پیجتان اشنا می شود و از روی عادت و ناخودآگاه شما را از پیجتان قضاوت می کند.

چگونه در واتساپ دوست دختر داشته باشیم

یوزرنیم یا آیدی اینستاگرام

سعی کنید از آیدی یا کلمات مسخره به هیچ وجه استفاده نکنید برای مثال: alone boy ، mamadtakpar و… از این نوع آیدی ها به هیچ وجه استفاده نکنید، به جای این نوع اسم ها ترجیه از نام و نام خانوادگی استفاده کنید.

عکس پروفایل

عکسی که در پروفایل اینستاگرام قرار می دهید ترجیحا باید عکسی از گردی صورت شما باشد که در عکاسی به اصطلاح پرتره نام دارد. از گذاشتن عکس قدی خودداری کنید چون صورت شما دیده نمی شود.

از گذاشتن عکس های متفرقه در پروفایل مانند عکس تام هاردی، عقاب و …. اکیدا خودداری کنید. با عکس پروفایل عقاب کمتر کسی شما را جدی می گیرد.

بیو اینستاگرام

از نوشتن جملات انگیسی پرهیز کنید، انگلیسی نوشتن نشانه لاکچری بودن نیس ” فارسی بنویس همه متوجه بشن “.

نیاز نیست رل یا سینگل بودنتان را در بیو اعلام کنید.

می توانید در بیو به رشته تحصیلی، شغلتان یا به علایقتان اشاره کنید تا وقتی کسی پیج شما را می بیند بفهمد رشته شما چیست و به چه چیز هایی علاقه دارید.

پست های پیج

این بخش که به نظر شخص بنده مهم ترین مورد در بین موارد شاره شده است. باید عکس هایی از شما با کیفیت بسیار بالا و عالی باشد حتی یک لول هم بالاتر از عالی.

عالی بودن عکس های شما مهم ترین دلیل تفاوت شما با سایر پسران است. سعی کنید هر چند وقت یکبار به آتلیه عکاسی بروید و از خود عکس بگیرید و در پیج قرار دهید.

عکس گرفتن از خودتان نوعی سرمایه گذاری به حساب می اید که پیشنهاد می کنم حتما این سرمایه گذاری را روی خود انجام دهید. حتی در بد ترین حالت ۱۰ یا ۲۰ سال بعد به عکسهایتان نگاه می کنید واز عکس های گرفته شده در گذشته  لذت خواهید برد.

سعی کنید عکس های چند نفره با دوستانتان را هم در پیج قرار دهید تا هر کسی به پیجتان سر میزند بفهمد که شما آدم اجتماعی هستید و ارزش وقت گذاشتن را دارید.

مخ زنی و پیام دادن از اینستاگرام بحثی تخصصی و جداگانه است که نیازمند رعایت یک سری اصول خاصی است که به راحتی بتوان اعتماد طرف مقابل را جلب کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله چطوری باید به دخترا تو اینستاگرام پیام داد؟ را بررسی کنید.

چگونه با دختران در چت صحبت کنیم

یک سری فنون و تکنیک هایی وجود دارد که هنگام گفت و گو با دختران به کار ببرید تا بتوانید تاثیر گذاری زیادی را داشته باشید در عین حال یک سری موارد کلیدی هم وجود دارد که از انجام آن باید صرف نظر کنید چون بد ترین تاثیر را روی طرف مقابل میگذارد و حتی ممکن است نظرش در مورد شما کاملا تغییر کند.

چگونه در واتساپ دوست دختر یا پسر داشته باشیم

 • مثبت بودن

مثبت و خوش انرژی بودن جذاب ترین ویژگی هر فرد چه مرد و زن می تواند باشد. چون در فطرت انسان هاست که دوست دارند با افرادی وقت بگذرانند که پر انرژی هستند و همیشه لبخند بر لب دارند. این گونه افراد معمولا به راحتی می توانند نظر دیگران را برای دوست شدن جلب کند

 • متفاوت بودن

متفاوت بودن کلید ورود به روان زن است، متفاوت بودن فیزیک و شیمی نیست که فرمول خاصی داشته باشد فقط باید سعی کنید مثل دیگران نباشید و رفتار های آنان را انجام ندهید و از همه مهم تر از گفتن جملات تکراری و کیلیشه ای خودداری کنید.

شما یک سریال تلویزیونی را در نظر بگیرید هیچ سریالی که برای بار دوم هم یده شود به اندازه دفعه اول جذاب نیست پس سعی کنید متفاوت باشید تا تاثیر زیادی را روی طرف مقابل بگذارید. اگر چنین تفاوتی ایجاد نکنید آن وقت چه دلیلی وجود دارد که طرف مقابل جذب شما شود  چون شما با دیگران هیچ فرقی ندارید.

 • عادی صحبت کردن

طرف مقابل را هم سطح خود ببینید او خداوند نیست یا فردی نیست که از شما برتری داشته باشد، جوری با طرف مقابل رفتار کنید که با دوست و هم سطح خود رفتار می کنید.

متاسفانه اکثر پسر ها برای جذب دختران بیش از مهربان می شوند که این اشتباه است شما باید همان قدری که به دوست خود مهربان هستید، مهربان باشید. دقت داشته باشید که توجه کردن و مهربان بودم دو مقوله متفاوت است و یکی نیستند.

 • دست به کار شدن

مورد چهارم هم دست به کار شدن است، در ۹۰ در مواقع از موقع شروع صحبت کردن و وارد شدن به رابطه حدودا ۲ هفته باید طول بکشد، خودتان درگیر گرداب چت کردن نندازید و وقتتان را طلف نکنید

چه حرف هایی را به جنس مخالف نباید بزنیم

منفی نباشید

حالا به هر دلیل نمی توانید مثبت باشید پس تا جای ممکن از منفی بودن دوری کنید و خود را جلوی دیگران کوچک کنید مثلا ” چرا از من خوشت نمیاد یا چرا منو دوست نداری و … ” از بیان این نوع سوال و جملات جدا پرهیز کنید.

چگونه در واتساپ دوست دختر یا پسر داشته باشیم

یک فوت کوزه گری بخواهم در این باره برای شما بگویم در رابطه یا در کل زندگی خود را هیج وقت نیازمند و محتاج به دیگران نشان ندهید. به صورت مداوم پیام ندهید و منتطر تائید او نباشید.

حال اگر به هر دلیلی آن توجهی که باید، را به شما نکرد، خود را به آب و آتیش نزنید.

آخرین مورد هم این است که سخت نگیرید و مسائل را پیچیده نکنید، پیام دهید صحبت کنید اگر از شما خوشش آمد با هم قرار بگذارید و وقت بگذرانید، اگر هم خوشش نیامد کلا بی خیال ماجرا شوید پی زندگی خود بروید

پیام دادن و گفت و گو با دختران بحثی تخصصی است که نیازمند رعایت یک سری اصول است که به راحتی بتوانطرف را جذب کرد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله چگونه با دوست دختر خود حرف بزنیم را بررسی کنید.

معاشرت با دوست دختر

مطالبی که هنگام معاشرت با دوست دختر باید بدانیم

اگر می خواهید توجه یک دختر را به خود جلب کنید باید به گونه ای رفتار کنید که انگار او برای شما خیلی مهم است و بدون او نمی توانید زندگی کنید و هرگونه ترس و اضطراب در برابر او نشانه ضعف شماست و دختران از این موضوع به سرعت آگاه می شوند و از این گونه افراد دوری می کنند. در هنگام برخورد با دختر مورد علاقه تان لبخند بزنید و انرژی مثبتی از خود بروز دهید به هیچ گاه اخم نکنید و در کنار او از مشکلات روزمره نگویید

در معاشرت با دوست دخترتان به گوشه و اطراف یا به گوشی همراه نگاه نکنید و مات و مبهوت و دست به سینه ننشینید سعی کنید نظرات و پیشنهادات خودتان را به او ابراز کنید.  و هنگام صحبت به او خیره شوید به گونه ای که انگار شش دانگ حواستان به اوست و حرفها و سخنان او برای شما خیلی مهم است. در کنار او از حرف های منفی و جملات کنایه ای استفاده نکنید که برداشت نامناسبی از شما برداشت کند.

در هنگام مواجهه با دوست دخترتان سعی کنید خودتان باشید و چهره ای دیگر از خود نشان ندهید مثل اینکه یکی از دوستان صمیمی تان است هرگونه که با برخورد و صحبت می کنید با او هم همین طور باشید ( ادب را رعایت کنید)

 حمایت از دوست دختر

در جمع های دوستانه و در حضور دیگران از او حمایت کنید همان طوری که یک مرد از همسر خود دفاع می کند و وانمود نکنید که او مهم نیست و علاوه بر حمایت های اجتماعی از او حمایت های عاطفی هم داشته باشید نگران نباشید کار خیلی سختی نیست با کارهای ساده این امر محقق می شود مانند گوش دادن به حرف های او به خصوص وقتی که روز سختی را گذرانده است ، یا خوشحالی و شادی کردن در پیشرفت های زندگی حتی اگر کوچک باشد و این مسئله را به او ثابت کنید که چه داروهای سخت و چه در روز های شاد و موفق در کنار او ایستاده اید و حضور شما منحصر در روز های شاد نیست

شماره واتساپ دختر ۱۲ ساله

برخی از دوستی های قبل از ازدواج بین دختر و پسر، دوستی هایی هستند که در بیشتر مواقع هدفی غیر از ازدواج دارند. این نوع دوستی ها ماندگار و بلند مدت نیست و مشکلات زیادی را برای دختر و پسر ایجاد می کند.

در چه سنی دوست دختر داشته باشیم؟ سوال بسیاری از پسران است، تحقیقات آکادمی اطفال آمریکا نشان می دهد که میانگین سن برای دختران 12 سال و نیم و برای پسران 13 سال و نیم است. اگرچه این سن بسیار جوان به نظر می رسد، اما در واقع نوجوانان در این سن شروع به کنجکاوی می کنند.

طبق مطالعات انجام شده در مجله نوجوانان، کودکانی که در سنین 11 تا 13 سالگی با جنس مخالف شروع به معاشرت می کنند، ممکن است مشکلات تحصیلی و رفتاری بیشتری نسبت به همسالان خود داشته باشند. مهم ترین چیز این است که شما به عنوان یک کودک مسئولیت دارید که با والدین خود در مورد احساسات و خواسته های خود صحبت کنید، راحتی خود را ابراز کنید، ازکمک آن ها استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که داشتن رابطه زود هنگام با جنس مخالف به شما صدمه می زند که ممکن است جبران ناپذیر باشد، اما اگر رابطه خود را در خانه و زیر نظر والدین داشته باشید، می توانید بهتر با یکدیگر آشنا شوید. البته این ها روابط سطحی است نه روابط و ملاقات های بلند مدت. به عنوان یک قاعده کلی، بهتر است نوجوانان زیر 16 – 17 سال به جلسات گروهی بروند و دوست دختر و دوست پسر جداگانه برای خود پیدا نکنند.

دنبال دوست دختر خوب هستم

دنبال دوست دختر خوب هستم

دوستی های قبل از ازدواج دختر و پسر برای مقاصد غیر ازداج مشکلات متعددی را برای جوانان ایجاد می کند. جوانانی که برای این منظور دوست می شوند، یک پیوند عاطفی ایجاد می کنند که شکستن آن را دشوار می کند.

اغلب این دوستی ها با آشنایی ناکافی و معیار های نادرست شکل می گیرد و هیچ یک از طرفین مسئول ایجاد رابطه در این نوع دوستی نیستند. مثلا دختر و پسری را در نظر بگیرید که به قصدی غیر از ازدواج با هم دوست شده اند و به دلیل این که قرار نیست با هم ازدواج کنند، طرف مقابل را بر اساس معیار های ازدواج انتخاب نکرده اند، این گونه دوستی ها فقط به ضررشان تمام می شود. افراد را دچار مشکلات روحی و روانی بسیاری می کند.

همان طور که قبلا اشاره کردیم، افرادی که برای اهدافی غیر از ازدواج با هم دوست می شوند، به دلیل این که بر اساس معیار های ازدواج انتخاب نمی شوند، معمولا از اخلاق پایینی برخوردارند و از ازدواج بهره ای نمی برند. دختر و پسری که با هم دوست هستند و قصد ازدواج دارند در آینده با دو موقعیت روبرو می شوند: حالت اول این است که بعد از مدتی دوستی آن ها به دلیل مشکل به هم می خورد و ضربه های روحی زیادی را متحمل می شوند.

حالت دوم زمانی است که طرفین از نظر عاطفی بسیار به یکدیگر وابسته هستند و نمی توان آن ها را از یکدیگر جدا کرد، در این حالت طرفین تصمیم به ازدواج می گیرند که غیر منطقی است زیرا طرف مقابل آن ها را بر اساس معیار های خود انتخاب نکرده است و آن ها برای ازدواج با یکدیگر مناسب نیستند.

در چنین رابطه ای شناخت بسیار کمی وجود دارد و فردی که برای این نوع دوستی انتخاب می شود، معیار های اخلاقی مورد نیاز طرف مقابل را ندارد. آن ها در این روابط بیشتر دخترانی هستند که از ترس از دست دادن دوستی یکدیگر را می پذیرند.

بنابراین بهتر است یک بار برای همیشه این نوع دوستی ها را از بین ببرید زیرا کاهش تدریجی رابطه و تبدیل آن به دوستی معمولی بی تاثیر است، زیرا طرفین با یکدیگر ارتباط عاطفی برقرار کرده اند و ممکن است مشکلات روحی و روانی افراد افزایش یابد.

 

نتیجه گیری 

دوست شدن با دختران در واتساپ نیاز به پیش زمینه هایی دارد که اگر آن ها را رعایت نکنید ممکن است با بلاک شدن مواجه شوید. نظر شما در این باره چیست آیا تجربه ای داشته اید با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول پیدا کردن دوست دختر در واتساب

در واتساپ امکان دوست یابی وجود دارد؟

نسبت به تلگرام و اینستاگرام کمی سخت است اما بله می توان دوست پیدا کرد.

چگونه در گروه های واتساپی عضو شویم؟

عضو شدن در گروه های وتساپ به دو صورت عضویت مستقیم یا عضو شدن با لینک صورت می گیرد

گروه های مخزنی و دوستیابی در واتساپ؟

برای اولین بار لینک گروه های دوست یابی در واتساپ، در این مقاله قابل دسترس قرار گرفت .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.6/5 - (86 امتیاز)

6 یک نظر

 1. جهان پاسخ

  دوست‌یابی در دوره نوجوانی اهمیت زیادی دارد، گفت: دوره نوجوانی دوره استقلال است. وقتی نوجوان می‌خواهد از خانواده مستقل شود به طور یقین جایگزین‌هایی را برای خانواده پیدا می‌کند که این جایگزین‌ها هم سن، هم عقیده و همتای او هستند

 2. رضا رجبی پاسخ

  شغلی با این فرسایش روحی و هزینه های بالای زندگی واقعا یک اشتباه من بود .اگر به عنوان یه خانم آرایشگر شده بودم درآمدم خیلی بالاتر بود .این همه سال عمرمو تباه کردم هیچ امنیت کاری نداریم .بیمه نداریم تا کی و چه سنی باید کار کنیم خدا می دونه .

 3. احسان باستانی پاسخ

  سایت کاملی دارین. همیشه درگیر معنی طرحواره درمانی و انواع طرحواره ها بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.