چگونه دوست دخترمان را وابسته کنیم؟

چگونه دوست دخترمان را وابسته کنیم؟

در ابتدای هر رابطه ای عشق بین دو نفر در بیشترین حد قرار داد به دلیل تازگی رابطه و آشنایی، در بعضی از رابطه ها این عشق با مرور زمان به دلیل عادی شدن نسبتا کاهش میابد به همین دلیل خیلی از پسران و آقا ها به این فکر می افتند که چگونه می توان آتش عشق را در دوست دختر همیشه شعله ور نگه داشت و عشق را بین طرفین افزایش داد؟ با علیرضا نیکنام همراه باشید تا به بررسی این سوالات و چگونه دوست دخترمان را وابسته کنیم؟ بپردازیم.

چگونه دوست دخترمان را وابسته کنیم ؟

یک سری ملاک ها وجود دارد که رعایت کردن و پایبند بودن به آن ها ناخودآگاه گرمی رابطه را رفته رفته افزایش خواهد داد و نیاز من فرمول یا کار بخصوصی نیست

چگونه دوست دخترمان را وابسته کنیم؟

اعتماد به نفس

داشتن اعتماد به نفس در رابطه جزو بهترین ملاک ها برای عاشق کردن به حساب می اید که فرقی ه ندارد که دختر باشید یا پسر اعتماد به نفس چیزی است که هر کسی باید آن را در خود داشته باشد.

وقتی با هم هستید سعی کنید اعتماد به نفسی که در خود دارید را بروز دهید و به طرف مقابل نشان دهید مطمئن باشید که معجزه می کند.

البته استثنایی هم وجود دارد که اگر دوست دخترتان از اعتماد به نفس پایینی برخوردار باشد و شما هی اعتماد به نفس خودتان را به رخ بکشید تاثیر عکس می گذارد.

در کنار هم باشید

یکی از اصلی ترین دلایلی که دو فرد با هم وارد رابطه می شوند خارج شدن از تنهایی است، نتایج ثابت کرده است که هر چه قدر دو طرف با هم وقت بگذراندد و با هم باشند صمیمیت بیشتر می شو که در نتیجه سبب افزایش علاقه و دوستی بین طرفین می شود.

مطلب مرتبط: چگونه در واتساپ دوست دختر داشته باشیم

زبان بدن تاثیر گذار

تاثیری که زبان بدن در پیشرفت رابطه دارد خیلی زیاد است علاوه بر این که سبب بروز اعتماد به نفس شما می شود احساستان هم از طریق زبان بدن القا می شود. پس زبان بدن را هنگام گفت و گو فراموش نکنید.

صحبت هوشمندانه

این که بدانید چه حرفی را در کدام زمان و مکان بزنید  یک هیچ از بقیه جلوتر هستید. سعی کنید از خودتان و زندگی شخصیتان بیشتر صحبت کنید، صحبت درباره زندگی شخصیان این حس را به او منتقل می کندی که آنقدر به او اعتماد دارید درباره زندگی شخصیتان هم با او ضحبت می کنید.

البته سعی کنید هیچ وقت ۱۰۰ در ۱۰۰ خود را تعریف نکیند همیشه ۲۰ درصد از زندگی خود را مرموز نگه دارید تا طرف مقابل کنجکاو فهمیدن آن باشد.

هر چه قدر جذاب تر بهتر

دختر ها عموما جذب پسران خوش تیپ و خوش استایل در کل پسرانی که به ظاهر خود اهمیت می دهند می شوند، پس همیشه سعی کنید به خود و استیال خود برسید

در اولین دیدار چیزی توجه دختران را جلب می کند صورت و چشمانتان و ریش و پوششتان است، وقتی در کنار هم هستید سعی کنید تماس چشمی برقرار کنید اگر احل ریش نگه داشتن نیستید حداقل یک ته ریش نگه دارید و لباس های شیک و خوب بپوشید.

چگونه دوست دخترمان را وابسته کنیم؟

خودتان باشید

سعی کنید خود واقعیتان را به طرف مقابل نشان دهید و از فیلم بازی کردن دست بردارید، فیلم بازی کردن آنچنان تکنیک خوبی نیست چون اگر با فیلم بازی کردن شما، به شما علاقه مند شد تا کی می توانید به فیلم بازی کردن ادامه دهید بالاخره روزی دستتان رو میشود. پس بهتر است خود واقعیتان را نشان دهید.

هر انسان ویژگی های مخصوص به خودش را دارد که بسیاز زیبا و دلپسند است

مطلب مرتبط: چگونه دوست دختر داشته باشم؟

احترام به سلیقه یکدیگر

سعی کنید همیشه به سلیقه یکدیگر احترام بگذارید. این در فطرت انسان هاست و هر کسی دوست دارد که دیگران به سلیقه و علایق او احترام بگذارند.

این طرفند خیلی می تواند طول برو و تاثیر گذار باشد. پس به نظرات و سلیقه های دوست دخترتان احترام بگذارید و تعریف و تمجید کنید.

سوپرایز شدن و غافلگیر شدن

انسان ها برای زندگی کردن نیاز به انگیزه دارند ایجاد انگیزه در طرفین تاثیر بسیار می تواند دلربا باشد. این حس و فکر که امکان دارد ناگهان سوپرایز شوم یک هیجانی در طرف مقابل ایجاد می کند که اورا علاقه مند می کند.

مثلا می توانید بعد از یک هفته کاری با دو بلیط سینما او را سوپرایز کنید یا او را به شام و نهار دعوت کنید با این روش ها به مرور زمان قطعا عاشق شما می شود.

شوخ طبعی

علاقه دختران به گونه ای است که می خواهند با کسی وارد رابطه شوند که آینده خود را با او بسازند، یکی از دلایلی که دختران  وارد رابطه می شوند سرگرمی و وقت گذراندن است، شوخ طبع بودن پسران یکی از ویزگی هایی است که دختران را ترغیب به دوست شدن می کند.

حس خاص بودن انتقال دهید

وقتی با دختری سر صحبت را باز کردید و مدتی هست که با هم صحبت می کنید سعی کنید جوری رفتار کنید که احساس خاص بودن را به طرف مقابل منتقل کنید و او این احساس را دریافت کند که شما به او ارزش قائل هستید.

چگونه دوست دخترمان را وابسته کنیم؟

خوش بو باشید

هیچ چیزی بهتر از خوش بو بودن طرف مقابل را جذب نمی کند. اگر شما دوستی داشته باشید که بوی بد بدهد قبول می کنید با او بیرون بروید؟ هر انسانی بوی مخصوص به خودش را دارد که بسیار دلنشین وخوش بود است به شرطی که بهدشات فردی را راعایت کنید و در بازه های زمانی کوتاه حمام بروید.

مطمئن باشید که اگر بوی خوبی بدهید دوست دخترتان مجذوب شما خواهد شد.

پیدا کردن دوست دختر به صورت غیرحضوری

برقراری رابطه و دوست شدن به صورت مجازی نسبتا سخت است ولی غیر ممکن نیست یکی از پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی که دوست شدن راحت تر صورت می گیرد اینستاگرام و دایرکت اینستاگرام است.

قبل از این که به دایرکت طرف بروید مواردی وجود دارد که باید آن ها را راعایت کنید، شما فروشگاهی را در نظر بگیرید، اگر ویترین مغازه ای زیبا باشد توجه شما را جلب می کند یا فروشگاهی با نمایی ساده ؟

همچنین بخوانید: قرار اول رو چیکار کنیم؟

هر فرد با دیدن ویترین زیبای فروشگاه وارد آن جا می شود و از آنجا خرید می کند. دایرکت دادن هم به این شرایط است. پیج شما همان ویترین فروشگاه است در قدم اول شما باید پیجی خوب داشته باشید تا بتوایند توجه هر فردی را جلب کنید.

چگونه پیج اینستاگرام جذابی داشته باشیم

رعایت نکاتی که ذکر می کنیم می تواند به تر تمیز بودن پیجتان کمک کند، در دنیای مجازی به خصوص در اینستاگرام هر کسی قبل از آشنایی با شما با پیجتان اشنا می شود و از روی عادت و ناخودآگاه شما را از پیجتان قضاوت می کند.

یوزرنیم یا آیدی اینستاگرام

سعی کنید از آیدی یا کلمات مسخره به هیچ وجه استفاده نکنید برای مثال: alone boy ، mamadtakpar و… از این نوع آیدی ها به هیچ وجه استفاده نکنید، به جای این نوع اسم ها ترجیه از نام و نام خانوادگی استفاده کنید.

عکس پروفایل

عکسی که در پروفایل اینستاگرام قرار می دهید ترجیحا باید عکسی از گردی صورت شما باشد که در عکاسی به اصطلاح پرتره نام دارد. از گذاشتن عکس قدی خودداری کنید چون صورت شما دیده نمی شود.

از گذاشتن عکس های متفرقه در پروفایل مانند عکس تام هاردی ، عقاب و …. اکیدا خودداری کنید. با عکس پروفایل عقاب کمتر کسی شما را جدی می گیرد.

بیو اینستاگرام

از نوشتن جملات انگیسی پرهیز کنید ، انگلیسی نوشتن نشانه لاکچری بودن نیس ” فارسی بنویس همه متوجه بشن “.

نیاز نیست رل یا سینگل بودنتان را در بیو اعلام کنید.

می توانید در بیو به رشته تحصیلی ، شغلتان یا به علایقتان اشاره کنید تا وقتی کسی پیج شما را می بیند بفهمد رشته شما چیست و به چه چیز هایی علاقه دارید

چگونه دوست دخترمان را وابسته کنیم؟

پست های پیج

این بخش که به نظر شخص بنده مهم ترین مورد در بین موارد شاره شده است. باید عکس هایی از شما با کیفیت بسیار بالا و عالی باشد حتی یک لول هم بالاتر از عالی.

عالی بودن عکس های شما مهم ترین دلیل تفاوت شما با سایر پسران است. سعی کنید هر چند وقت یکبار به آتلیه عکاسی بروید و از خود عکس بگیرید و در پیج قرار دهید.

عکس گرفتن از خودتان نوعی سرمایه گذاری به حساب می اید که پیشنهاد می کنم حتما این سرمایه گذاری را روی خود انجام دهید. حتی در بد ترین حالت ۱۰ یا ۲۰ سال بعد به عکسهایتان نگاه می کنید واز عکس های گرفته شده در گذشته  لذت خواهید برد.

سعی کنید عکس های چند نفره با دوستانتان را هم در پیج قرار دهید تا هر کسی به پیجتان سر میزند بفهمد که شما آدم اجتماعی هستید و ارزش وقت گذاشتن را دارید.

مخزنی در فضای مجازی از حضوری کمی سخت تر است اما با رعایت کردن چندنکته کلیدی می توان به راحتی این فرایند را انجام داد که می توانید با مطالعه مقاله چطوری باید به دخترا تو اینستاگرام پیام داد؟ این نکات کلیدی را یاد بگرید و استفاده کنید.

سخن آخر

وابسته کردن دوست دختر نیازمند رعایت کردن یک سری موارد است که اگر آن موارد رعایت شود به مرور مجذوب شما خواهد شد و دیوانه وار عاشق شما خواهد بود.

شما چه راه های دیگری میشناسید تا بتوان دختر ها را وابسته و مجذوب کرد؟ با ما در میان بگذارید و برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با علیرضا نیکنام در تماس باشید.

 

درباره “چگونه دوست دخترمان را وابسته کنیم؟” بیشتر بخوانید:

3 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.