چگونه با دوست دختر خود حرف بزنیم

چند روز قبل در یکی از جلسات یک دوست عزیز سوالی از من پرسید درباره نحوه حرف زدن با جنس مخالف و دوست دختر، گفتم این سوال را موضوع این مقاله در نظر بگیریم و درباره آن صحبت کنیم. خیلی ها هستن که در ابتدایی ترین مسائل صحبت کردن می مانند و موضوعی برای صحبت کردن پیدا نمی کنند تا آخر این مقاله با علیرضا نیکنام همراه باشید تا این موضوع را با هم بررسی کنیم.

چگونه با دوست دختر خود صحبت کنیم

یک سری نکات وجود دارد که هنگام صحبت با جنس مخالف باید آن ها را رعایت کنید تا تاثیری که روی طرف مقابل یا دوست دختر خود می گدارید زیاد و مثبت باشد. در عین حال یک سری نکات کلیدی هم وجود دارد که نباید استفاده کنید چون هر چه رشته اید پنبه خواهد شد.

مثبت بودن

نکته اول مثبت بودن است، اینکه شما خوشحال و پر انرژی باشید این حس را به طرف مقابل القا می کند که شما آدم باحالی هستید و اکثر افراد علاقه مند هستند با شما وقت بگذرانند.

چگونه با دوست دختر خود حرف بزنیم

همه مردم دوست دارند با افرادی وقت بگذرانند که خوش انرژی، مثبت هستند، کسی دوست ندارد با فرد ناراحت و بی حوصله حتی صحبت هم بکند، پس همیشه سعی کنید خوش انرژی و مثبت باشید.

متفاوت بودن

مورد دوم هم متفاوت بودن است، متفاوت بودن فرمول خاصی ندارد فقط باید سعی کنید مثل سایر افراد نباشید و از گفتن حرف های کلیشه ای و رفتار های تکراری پرهیز کنید. مثلا اگر همه قرار های اول خود را به کافی شاپ و پارک می روند شما به این فکر کنید که قرار اول را کجا بروید که خاص و متفاوت باشد.

خانم ها و دختران همه را بر اساس حرف هایی که میزنند و رفتار هایی که از خود بروز می دهند قضاوت می کنند، اگر شما هم مثل دیگران رفتار کنید و حرف بزنید پس مثل بقیه هستید و فرقی با آن ها ندارید.

مطلب مرتبط: چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم

 

عادی صحبت کردن

مورد سوم هم عادی صحبت کردن است، طرف مقابل را هم سطح خود ببینید و جوری رفتار و صحبت کنید که با هم سطح خود رفتار می کنید متاسفانه اکثر پسر ها برای جذب دختران بیش از مهربان می شوند که این اشتباه است شما باید همان قدری که به دوست خود مهربان هستید، مهربان باشید. دقت داشته باشید که توجه کردن و مهربان بودم دو مقوله متفاوت است و این ها را یکی ندارید.

زیادی مهربان بودن هیچ تاثیر مثبتی روی طرف مقابل ندارد، در کل با طرف مقابل فرق نمی کند پسر باشد یا دختر جوری رفتار نکنید که انگار از شما بالا تر است

دست به کار شدن

مورد چهارم هم دست به کار شدن است، در 90 در مواقع از موقع شروع صحبت کردن و وارد شدن به رابطه حدودا 2 هفته باید طول بکشد، خودتان درگیر گرداب چت کردن نندازید و وقتتان را طلف نکنید

هنگام گفت و گو با جنس مخالف از چه رفتار و سخنانی باید پرهیز کنیم

منفی نباشید

حالا به هر دلیل نمی توانید مثبت باشید پس تا جای ممکن از منفی بودن دوری کنید و خود را جلوی دیگران کوچک کنید مثلا ” چرا از من خوشت نمیاد یا چرا منو دوست نداری و … ” از بیان این نوع سوال و جملات جدا پرهیز کنید.

یک فوت کوزه گری بخواهم در این باره برای شما بگویم در رابطه یا در کل زندگی خود را هیج وقت نیازمند و محتاج به دیگران نشان ندهید. به صورت مداوم پیام ندهید و منتطر تائید او نباشید.

حال اگر به هر دلیلی آن توجهی که باید، را به شما نکرد، خود را به آب و آتیش نزنید.

آخرین مورد هم این است که سخت نگیرید و مسائل را پیچیده نکنید، پیام دهید صحبت کنید اگر از شما خوشش آمد با هم قرار بگذارید و وقت بگذرانید، اگر هم خوشش نیامد کلا بی خیال ماجرا شوید پی زندگی خود بروید

مطلب مرتبط: چگونه در واتساپ دوست دختر داشته باشیم

درباره چه موضوعاتی به دوست دختر خود صحبت کنیم

وقتی با کسی وارد رابطه شدید باید در باره موضوعاتی صحبت کنیم که حوصله سر بر نباشد و برای دو طرف جذاب باشد؟ در جواب این سوال باید بگوییم که صحبت کردن موضوع مشخصی ندارد یعنی این گونه نیست که من لیستی از موضوعات را به شما بدهم و بگم در باره موضوعات موجود در لیست صحبت کنید.

چگونه با دوست دختر خود حرف بزنیم

این مورد یک هنر است که هر کس با تجربه کردن به دست می آورد که من به شخصه اسم این مهرات را توانایی چرت و پرت گفتن گذاشته ام. یاد گرفتن این مهرات سخت است اما اگر یاد بگیرید، انجام دادنش بسیار راحت و مثل آب خوردن است.

سعی کنید به ساده ترین مضوعات هم به چشم طنز نگاه کنید و چرت و پرت بگویید. البته صحبت جدی هم نیاز است در آن شکی نیست، اما 99 درصد دختران دوست ندارند که در مورد مسائل فلسفی و منطقی صحبت کنند .

مطلب مرتبط: چگونه دوست دختر داشته باشم؟

نتیجه گیری

در این مقاله در باره نحوه صحبت کردن با دختران به بحث و گفت و گو پرداخیتم و گفتیم که در گفت گو فرق نمی کند دختر یا پسر سعی کنید ر انرژی و سر زنده باشید، متفوات باشید و دیگران را هم سطح و هم لول خود ببینید و در گفت گو های خود از چاشنی طنز استفاده کنید و فن چرت و پرت گویی را بلد باشید این گونه می توانید به راحتی با جنس مخالف خود صحبت کنید.

نظر شما در این باره چیست؟ تجربیات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید همچنین برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با علیرضا نیکنام در تماس باشید.

درباره “چگونه با دوست دختر خود حرف بزنیم” بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *