بهترین پوزیشن های زناشویی

بهترین پوزیشن های زناشویی

آیا از امتحان کردن همان موقعیت های قدیمی جنسی خسته شده اید؟ اگر بیش از دو سال است که ازدواج کرده اید، احتمالا باید اوضاع را کمی یا خیلی تغییر دهید تا به شور و شوق اوایل رابطه برگردید. برای امتحان موقعیت هایی که در زیر لیست کرده ایم، لازم نیست فوق العاده انعطاف پذیر یا دیوانه ماجراجو باشید، فقط به یک ذهن باز و یک همسر مشتاق نیاز دارید. همچنین می ‌توانید هنگام رابطه جنسی، موقعیت‌ های خود را تغییر دهید که باعث دوام بیشتر و ایجاد ارگاسم بزرگ ‌تر می ‌شود.

عکس و فیلم آموزش رابطه جنسی صحیح

مهم است که به یاد داشته باشید، اگر اولین بار است می خواهید رابطه جنسی برقرار کنید، هیچ کس از شما انتظار ندارد که متخصص در این زمینه باشید. مهم ترین چیز هایی که باید در مورد آن ها فکر کنید ایمنی و رضایت است. اگر بارداری نگران کننده است، مطمئن شوید که یک بسته کاندوم آماده دارید.

حتی اگر بارداری نگران کننده نیست، باز هم باید در مورد محافظت در برابر عفونت های مقاربتی (STIs)  فکر کنید. برای کاهش نگرانی ‌ها، ممکن است بخواهید حتی قبل از این که به اتاق خواب بروید، به یک غربالگری سلامت جنسی فکر کنید.

رضایت نیز بسیار مهم است. مطمئن شوید که هر دو با اتفاقی که قرار است اتفاق بیفتد توافق کرده اید و به طور منظم قبل، در حین و بعد از رابطه جنسی پیش نوازی و پس نوازی را انجام دهید، این نکته بسیار قابل اهمیت است.

شما مطمئن شده اید که ایمنی و رضایت هر دو در نظر گرفته شده است، اکنون زمان خود رابطه جنسی است. برای کمک به شما، در این جا 5 موقعیت عالی برای اولین بار سکس وجود دارد.

  1. مقام مبلغین
  2. در بالا
  3. روی لبه
  4. موقعیت اژد ها
  5. موقعیت قاشق

مطالب مرتبط: رابطه جنسی در زمان بارداری


پوزیشن سکسی مبلغین

پوزیشن سکسی مبلغین

موقعیت مبلغان برای بسیاری جذابیت زیادی دارد و قطعا زمانی که برای اولین بار رابطه جنسی برقرار می ‌کنید بهترین موقعیت برای شروع است. در حالی که همسرتان به پشت دراز کشیده و شما در بالا، وزن خود را روی آرنج ‌های خود قرار داده‌ اید، می‌ توانید به آرامی و به تدریج به شریک خود نفوذ کنید و مرتبا با او حرکت کنید.

وقتی هر دوی شما رو در رو هستید، می توانید کاملا احساس ارتباط و صمیمیت کنید، با تماس چشمی و فرصت های زیادی برای بوسیدن. همچنین می ‌توان از روغن‌ های مخصوص برای کمک به نفوذ استفاده کرد، بنابراین ممکن است بخواهید برای اولین بار مقداری روغن اضافی را امتحان کنید. اگر برای اولین بار است که رابطه مقعدی برقرار می کنید، این موضوع حتی مهم تر است.

پوزیشن در بالا

پوزیشن در بالا

همچنین به عنوان موقعیت دختر گاوچران شناخته می شود، این یک موقعیت عالی برای اولین بار است زیرا به همسر شما اجازه می دهد تا کنترل سرعت و عمق نفوذ را حفظ کند به این معنی که آن ها می توانند با سرعت خود بفهمند چه چیزی برای او مناسب است. این موقعیت همچنین به شما این امکان را می دهد که بدن یکدیگر را بیشتر مشاهده و کشف کنید.

پوزیشن در لبه

پوزیشن در لبه

این یک حرکت ساده دیگر از نظر فیزیکی است. برای این که این وضعیت عمل کند، شریک زندگی شما در لبه تخت به پشت در حالی که پاهایش آویزان است تکیه می دهد، در حالی که شما نزدیک می شوید، بدن خود را بین پا های او قرار می دهید.

پوزیشن موقعیت اژدها

پوزیشن موقعیت اژدها

در این حالت، فرد مورد نفوذ روی شکم دراز می کشد و یک یا دو بالش زیر لگن قرار می گیرد در حالی که شریک زندگی در بالای او دراز می کشد و موقعیت خود را تقلید می کند و از پشت وارد می شود. این وضعیت بسیار آهسته تر و ریتمیک است، با حرکات دایره ای به جای حرکات معمولی سریع تر و فشاری. این برای مبتدیان خوب است زیرا به شما امکان می دهد احساس جنسی را بدون تحریک عمیق دهانه رحم یا مقعد تجربه کنید.

پوزیشن موقعیت قاشق

پوزیشن موقعیت قاشق

این یک موقعیت جنسی برای اولین بار است، به خصوص برای کسانی که به خجالتی یا عصبی هستند. شریک مورد نفوذ باید به پهلو بخوابد و شریک دیگر پشت سر او دراز بکشد و اجازه دهد یکی از پشت وارد دیگری شود. همچنین می‌ تواند موقعیتی بسیار صمیمی و رمانتیک باشد، با شریک زندگی‌ تان که تمام مدت شما را در آغوش می‌ گیرد و امکان تعامل و لمس مناطق مهم اروژنی را فراهم می ‌کند.

داشتن رابطه جنسی برای اولین بار یک تجربه بسیار مهمی است و احساس آرامش و ارتباط به رفع بسیاری از اضطراب هایی که می توانند برانگیختگی جنسی را تضعیف کنند، کمک می کند. با هر موقعیتی که می ‌روید، به یاد داشته باشید که هیچ ‌کس خدای جنسیت به دنیا نمی‌ آید تنها با امتحان کردن موقعیت‌ های مختلف است که می‌ فهمید چه چیزی برای شما مفید است.

مهم ترین چیز این است که از آن لذت ببرید و در تمام مدت احساس آرامش کنید. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید ایمن بمانید و اطمینان حاصل کنید که اقدامات پیشگیرانه صحیح مانند کاندوم را انجام می دهید. البته تعداد زیادی از پوزیشن ‌های جنسی وجود دارد که می ‌توانید امتحان کنید، خواه مبتدی باشید یا به دنبال چیزی کمی پیشرفته ‌تر باشید.


مطالب مرتبط: آیا رابطه از پشت باعث حاملگی می شود ؟


بهترین پوزیشن های سکس برای هر دو طرف

در این قسمت 5 پوزیشن برای مردان و زنان برای لذت بیشتر از رابطه جنسی خود را توضیح داده ایم.

پوزیشن سکسی رو در رو

پوزیشن سکسی رو در رو

زن و شوهر مقابل هم می نشینند و سپس زن به دامان مرد می لغزند و بالای سر او می نشینند. سپس زن پاهایش را پشت سر او بهم می ‌پیوندد و او پاهایش را روی هم می ‌گذارد تا نوعی گهواره برای زن فراهم کند. سپس زن روی او تکان می خورد. این برای زوج هایی که مایل به برقراری تماس چشمی در حین رابطه جنسی هستند عالی است. این را در وان حمام نیز می توانید امتحان کنید.

پوزیشن سکسی زن در بالا

پوزیشن سکسی زن در بالا

می توان گفت پوزیشن مورد علاقه در بین مردان و زنان پوزیشن سکسی زن در بالا است. مرد را وادار کنید تا روی تخت دراز بکشد و پاهایش را جلوی او باز کند. زن نیز باید مانند یک دختر گاوچران از بالا روی مرد بنشیند و اجازه دهد به زن نفوذ کند. از زن بخواهید به پشت خم شود و در حالی که مچ پا یا زانوهایش را بلند می کند، آن ها را نگه دارد. مردان این را دوست دارند زیرا این مدل بصری بوده و می توانند همه چیز را ببینند. خانم ‌ها از این کار لذت می ‌برند زیرا تحریک کلیتورال عالی است که می ‌تواند منجر به ارگاسم سریع ‌تر شود.

پوزیشن سکسی لبه بهشت

پوزیشن سکسی لبه بهشت

مرد لبه تخت می نشیند و پاهایش روی زمین است. سپس زن در حالی که پاهایش را روی تخت قرار می‌ دهد به دامان او و روی او می ‌چرخد، در حالی که او دست ‌های زن را می ‌گیرد تا از خم شدن او به عقب جلوگیری کند. اکنون می ‌توانید با سرعت یا آهسته حرکت کرده و رابطه را شروع کنید؛ اما این موقعیت به شما نفوذ عمیقی می ‌دهد و به مرد اجازه می ‌دهد رهبری را به دست بگیرد.

پوزیشن سکسی دختر گاوچران معکوس

پوزیشن سکسی دختر گاوچران معکوس

این به نوعی تلاقی بین حالت سگی و حالت کلاسیک Woman-On-Top است. از مرد بخواهید روی تخت دراز بکشد و پاهایش از لبه آویزان باشد. زن از بالای مردش بالا می رود اما صورتش از او دور می شود و او را با بازوهایش به جلو خم می کند و روی زانو ها یا ران های او قرار می گیرد. آلت تناسلی او را کمی به سمت پایین زاویه دهید و اجازه دهید وارد زن شود. سپس به جلو و عقب تکان دهید تا حسی باورنکردنی به نقطه G داشته باشید.

پوزیشن سکسی استرادل

پوزیشن سکسی استرادل

مرد روی تخت نشسته و پاهایش را دراز کرده است. سپس زن از بالای سر او می ‌رود و پاهایش را پشت سرش می ‌پیچد، در حالی که او را به سمت خود می‌ کشد. سپس زن با سرعتی بالا و پایین می رود که مناسب هر دوی شما باشد. اگر هر دوی شما از بوسیدن زیاد در حین رابطه جنسی لذت می برید، این بسیار عالی است.

بهترین پوزیشن ها برای پیدا کردن نقطه جی

احتمالا در مورد نقطه G شنیده اید و این که چگونه این نقطه برای دستیابی به ارگاسم واژن است. اما آیا واقعی است؟ راستش، پیچیده است.

نقطه G که به عنوان نقطه گرافنبرگ شناخته می شود، توسط دکتر بورلی ویپل پس از این که متوجه شد که استفاده از حرکت «بیا اینجا» در امتداد داخل واژن باعث ایجاد پاسخ فیزیکی در زنان می شود، معرفی شد. او معتقد بود که این منطقه می تواند کلید رسیدن زنان به ارگاسم در حین رابطه جنسی باشد.

با این حال، واضح است که نقطه G در واقع بخش مشخصی از آناتومی شما نیست. در واقع، در یک مطالعه در سال 2017، محققان تلاش کردند تا نقطه G را پیدا کنند.

نقطه G به جای این که یک نقطه جداگانه در واژن باشد، بخشی از شبکه کلیتورال بانوان است. این بدان معناست که وقتی نقطه G را تحریک می کنید، در واقع بخشی از کلیتوریس را تحریک می کنید، که بسیار بزرگ تر از آن چیزی است که ما تصور می کنیم. به نظر می رسد، نوک به اندازه نخود جایی که لابیای داخلی به هم می رسند، در واقع فقط نوک کلیتوریس است و به دو “ریشه” تقسیم می شود که می تواند حدود چهار اینچ طول داشته باشد.

بعلاوه، این منطقه می تواند از یک زن به زن دیگر متفاوت باشد که توضیح می دهد که چرا پیدا کردن آن اغلب دشوار است. با این حال، هنگامی که نقطه G تحریک شود، می تواند باعث انزال زنانه شود پس بله نقطه جی واقعی است و به زنان کمک کند به ارگاسم واژن برسند.

چگونه می توان نقطه جی در زنان را پیدا کرد؟

چگونه می توان نقطه جی در زنان را پیدا کرد؟

پیدا کردن نقطه G می تواند دشوار باشد، به خصوص که در واقع در هیچ نقشه ای از بدن انسان وجود ندارد. این بدان معنا نیست که غیرممکن است. به جای جستجوی آن در طول فعالیت جنسی مشترک، یافتن نقطه G از طریق خودکاوی آسان تر است.

اگر به دنبال یافتن نقطه G خود هستید، با آرامش شروع کنید. همان طور که شروع به کاوش در بدن خود می کنید، کاری را انجام دهید که برای شما بهترین است. وقتی آماده شدید، قبل از وارد شدن آلت جنسی، دهانه واژن خود را ماساژ دهید.

سپس با استفاده از آلت جنسی همسرتان، با حرکت «بیا اینجا» به سمت ناف خود بلند شوید. به یاد داشته باشید، شما سعی نمی کنید دکمه خاصی را فشار دهید، بلکه سعی می کنید آن چه را که در آن منطقه عمومی برای شما بهتر است پیدا کنید. حرکت را هم زمان با ایجاد حس تکرار کنید و به جای یک حرکت درون و برون می خواهید تمرکز خود را بر روی این ناحیه حفظ کنید.

مانند سایر مناطق اروژن، ترجیحات می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. در واقع، یک منبع مورد اعتماد در سال 2016 تاکید کرد که ارگاسم یک اندازه نیست، بنابراین هیچ راه درست یا غلطی برای ارگاسم وجود ندارد.

همه زنان از طریق تحریک نقطه G رضایت نمی یابند و این نیز خوب است. به یاد داشته باشید که خود ارضایی کاملا طبیعی است و می تواند بخشی سالم از هر رابطه ای باشد. با صرف زمان برای کشف ترجیحات خود، می توانید از این اطلاعات برای آموزش به شریک زندگی خود در مورد آن چه که در طول رابطه جنسی بیشتر لذت می برید استفاده کنید؛ اما به یاد داشته باشید که اعتیاد به خود ارضایی مضر است پس اعتدال را رعایت کنید.

بهترین پوزیشن های جنسی برای تحریک نقطه G در زنان

بهترین پوزیشن های جنسی برای تحریک نقطه G در زنان

اگر امیدوار هستید که در طول رابطه جنسی تحریک نقطه G را تجربه کنید، پوزیشن ‌های جنسی خاصی وجود دارد که بهترین عملکرد را دارد. پوزیشن هایی را امتحان کنید که به شما اجازه می دهد کمی بیشتر بر حرکات خود کنترل داشته باشید تا بتوانید بفهمید از چه نوع تحرکی بیشتر لذت می برید. در حالی که پوزیشن ‌های جنسی زیادی وجود دارد که می ‌تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند، در این جا سه ​​مورد وجود دارد که باید امتحان کنید.

پوزیشن دختر گاوچران

پوزیشن دختر گاوچران

از شریک زندگی خود بخواهید به پشت دراز بکشد، سپس از بالای آن بالا رفته و او را دراز بکشید. این موقعیت به شما امکان کنترل کامل بر ریتم، عمق و زاویه نفوذ را می دهد تا بتوانید روی پیدا کردن نقطه G خود تمرکز کنید.

به جای بالا و پایین کردن، سعی کنید به جلو و عقب حرکت کنید تا ناحیه نقطه G را در مقابل دیواره داخلی واژن خود تحریک کنید. حرکات دایره وار نیز می تواند کمک کننده باشد، بنابراین از آزمایش با سرعت ها و زوایای مختلف نترسید.

پوزیشن سبک سگی

پوزیشن سبک سگی

پوزیشن سکسی سگی یکی دیگر از راه‌ های عالی برای رسیدن به نفوذ عمیق‌ تر در طول رابطه جنسی است. تغییر زاویه برای برخورد به نقطه G آسان است. با دست و زانو شروع کنید و شریک زندگی خود را پشت سر خود قرار دهید. در طول دخول، سعی کنید به ساعد خود خم شوید یا باسن خود را به سمت عقب فشار دهید تا زاویه را تغییر دهید تا زمانی که موقعیتی را که برای شما مناسب است را پیدا کنید.

اگر می‌ خواهید، می ‌توانید با دراز کشیدن صاف روی شکم در حالی که پاهای تان از لبه‌ تخت آویزان است، روش دیگری را امتحان کنید، به همسرتان اجازه دهید پشت شما بایستد و از آن جا نفوذ کند.

پوزیشن سمت مبلغ بسته

پوزیشن سمت مبلغ بسته

این موقعیت یک تغییر در موقعیت کلاسیک میسیونری، امکان تحریک بیشتر بدون عمق نفوذ را فراهم می کند. قبل از این که پاهای خود را با هم بچرخانید، به پشت در وضعیت مبلغی شروع خواهید کرد. سپس، پا های شریک زندگی شما باید روی پا های شما کشیده شود و اجازه می دهد فشار بیشتری ایجاد شود.

در حالی که این نفوذ کم عمق که ممکن است به عمق آن وارد نشود، احساس سفت ‌تر و اصطکاک بیشتر در برابر نقطه G شما ایجاد می‌ کند که ممکن است بهترین راه برای کمک به شما برای رسیدن به ارگاسم باشد.

پوزیشن اسکوات نوازش

پوزیشن اسکوات نوازش

چیزی بیشتر از گره زدن پاهای خود با پاهای همسرتان این هوس های نوازش را ارضا نمی کند. این موقعیت همچنین به شما امکان دسترسی چهره به چهره به شریک زندگی خود را می دهد. برای انجام این حالت، شوهر باید رو به روی همسرش بنشیند. زن قرار است بالای آلت تناسلی همسر خود بنشیند. سپس زن با بالا و پایین رفتن باعث تحریک برای خود و همسر می شود.

نکته: این کامل ترین «اسکوات در نوازش» است که می توانید با همسرتان انجام دهید!

پوزیشن 69

انجام اعمال جنسی دهانی (فلاتیو برای مردان و کونیلینگوس برای زنان) یکی از صمیمی ترین کار هایی است که می توانید با همسر خود انجام دهید. انجام چنین کاری مستلزم آسیب پذیری بسیار است. این موقعیت توسط زنان به عنوان یکی از بیشترین احساس ارتباط با شریک زندگی خود ارزیابی شد. ممکن است به دلیل میزان آسیب پذیری این موجود در این موقعیت باشد و در این شرایط صورت خود را در مقابل اندام تناسلی یکدیگر قرار می دهند و همدیگر را از طریق آلت تناسلی هر یک تحریک می کنند.

در این حالت، یکی از طرفین در حالی که روبروی هم در ناحیه کشاله ران قرار دارند، روی هم دراز می کشد. فاصله کمی بین خود و شریک زندگی خود در حالت چهار زانو در نظر بگیرید تا به راحتی نفس بکشید.

نکته: می توانید این حالت را با دراز کشیدن روی تخت، پهلو به پهلو امتحان کنید.

پوزیشن کوالا

پوزیشن کوالا

این پوزیشن برای تقویت زندگی جنسی شما عالی است. این یک پوزیشن استثنایی، صمیمی و رضایت بخش است که اگر کمی سخت نبود ممکن بود به بالای لیست 20 بهترین پوزیشن های جنسی برای زوج ها نزدیک شود. با توجه به نام آن، احتمالا می توانید حدس بزنید که این موقعیت چگونه انجام می شود.

اجازه دهید شوهرتان شما را در حالی که دست ‌های تان را روی شانه ‌هایش و پاهای تان را روی باسنش می‌ گذارید، حمل کند. شوهران باید دستان خود را طوری قرار دهند که انگار باسن همسرتان را گرفته اند تا هنگام ورود به او از او حمایت کنند.

نکته: سختی این پوزیشن ممکن است 8 از 20 باشد که 20 سخت ترین آن است، اما اگر شوهرتان دوست دارد شما را حمل کند، چرا امشب این پوزیشن را امتحان نکنید؟

پوزیشن زانو

پوزیشن زانو

پوزیشن سکس زانویی یک پوزیشن سکس ساده و صمیمی برای زوجین است. زیبایی این پوزیشن جنسی منحصر به فرد این است که شما به اندازه کافی به همسرتان نزدیک می شوید، چهره به چهره با دست آزاد خود را نیز لمس کنید. همانطور که از نامش پیداست، شما و همسرتان در حالت زانو زده روبه روی هم قرار می گیرید. چه روی تخت یا روی زمین این کار را انجام دهید، این انتخاب شماست.

نکته: برای شرکای با قد های بسیار متفاوت، شریک کوتاه قد تر می تواند روی بالش ها یا پتو های ضخیم زانو بزند تا لگن هر دو در یک راستا باشد.

پوزیشن عنکبوت

پوزیشن عنکبوت

در میان لیست بهترین پوزیشن های جنسی برای زوجین، این یکی ممکن است پیچیده تر از همه به نظر برسد. بهترین بخش این موقعیت و این پوزیشن این است که زن می تواند کنترل خود را به دست بگیرد، بازتاب عنکبوت در حال شکار مگس در شبکه ای که به دقت چرخیده شده است.

برای انجام این پوزیشن سکس داغ، مرد با پا های کشیده می نشیند و برای حمایت به پشت تکیه می دهد و روی دستانش تکیه می دهد. زن نشسته روی او و رو به شوهرش. او همچنین به دست هایش تکیه می دهد و می تواند از آن ها برای تکان دادن به عقب و جلو استفاده کند.

نکته: آن را با بوسه های طولانی و شیرین ترکیب کنید و زانو های خود را به دلخواه باز و بسته کنید.

نیلوفر دراز کشیده

این موقعیت صمیمی به مبلغ بسیار نزدیک است. در حالی که به پشت روی تخت دراز کشیده، پا های زن باید به سینه نزدیک شود، گویی در حال انجام ژست کودک با پا هایش در هوا است. سپس شوهر وزن خود را روی بازو های خود نگه می دارد و از بالا به همسرش نفوذ می کند.

می توانید این موقعیت را تغییر دهید تا زاویه نفوذ تغییر کند. برای انجام این کار، می توانید یک بالش زیر باسن همسر خود قرار دهید. این بالش همچنین می تواند یک سیستم پشتیبانی در صورت از دست دادن کنترل شوهر از موقعیت اولیه خود فراهم کند.

نکته: یکی دیگر از تغییراتی که می ‌توانید برای عمیق ‌تر کردن نفوذ انجام دهید، قرار دادن مچ پا های همسرتان روی شانه‌ های تان است.

شکافتن بامبو

شکافتن بامبو

شکافتن بامبو یک پوزیشن جنسی کلاسیک کاما سوترا است که پیچ و تاب کوچکی به پوزیشن میسیونری می بخشد. شکافتن بامبو یک موقعیت نسبتا راحت است که هر دو دست همسرتان را برای نوازش خود یا همسرش باز می‌ گذارد. برای رسیدن به موقعیت جنسی این زوج، زن باید به پشت دراز بکشد و یک پای خود را دراز کرده و پای دیگر را روی شانه همسرش قرار دهد.

نکته: برای مثال ساده تر، پا های زن باید در حالت L شکل باشد. مرد در حالی که پای بلند شده همسرش را گرفته تا تعادل خود را حفظ کند.

صندلی مرد

این موقعیت ظریف، سبک و فوق‌ العاده صمیمی برای دو طبیعت رمانتیک که دوست دارند آزمایش کنند عالی است. این یک موقعیت عالی برای نفوذ فوق العاده عمیق است! وضعیت همان طور که به نظر می رسد، مرد یا شوهر روی لبه تخت، صندلی یا حتی یک پله می نشیند در حالی که همسرش بالای او می نشیند، همان طور که او روی صندلی می نشیند و پشتش رو به شوهرش است.

نکته: حرکات نوسانی و تمرکز عاشقان روی این روند لذت بخش از ویژگی های کلیدی این موقعیت عجیب و غریب است.

دیپر کوچولو

دیپر کوچولو

راهی عالی برای سوزاندن مقداری کالری. موقعیت کمی برای همسر دشوار است، اما اگر درست انجام شود، نفوذ آسانی را ارائه می دهد و شبیه یک شکل “T” است. شوهر با پا های دراز به پشت دراز می کشد در حالی که زن با پا های بسته روی او می نشیند و به سمت سر شوهرش دراز می کند.

نکته: یک راه جایگزین برای اجرای Little Dipper که به شما امکان می دهد کمی بیشتر دوام بیاورید این است که فقط خود را در موقعیتی نگه دارید در حالی که مرد شما به داخل و خارج می رود.

دروازه طلایی

اقتباس دیگری از موقعیت کلاسیک 69. در این وضعیت چیزی اسرارآمیز و فریبنده وجود دارد که نمی توان آن را راحت نامید، مخصوصا برای زن، اما شاید اگر چنین موضعی بگیریم، دنیا و احساسات زیر و رو شود. در این موقعیت جنسی زن و شوهر، زن روی صورت شوهرش می نشیند و سپس به صورت کمان به عقب می نشیند تا آلت شوهرش را در دهانش بگیرد.

نکته: باز هم، یک موقعیت بسیار دشوار برای دستیابی و حفظ آن، قطعا به انعطاف پذیری زیادی نیاز دارد.

کره کوب

یک پوزیشن سکس پیشرفته برای این که بدانید چقدر زیرک هستید. هجوم خون به سر می تواند ارگاسم را تشدید کند. در این جا زن به پشت دراز کشیده و پاهایش را بالا آورده و بالای سرش حلقه کرده تا به شکل “C” شکل بگیرد و واژن او آشکار شود. سپس مرد روی او چمباتمه زده و آلت تناسلی خود را وارد می کند.

نکته: مردان باید در این وضعیت محتاط باشند، زیرا فشار دادن شدید می تواند باعث آسیب به گردن شود.

 رقصنده باله

یک موقعیت کاملا ساده که در آن هر دو شریک ایستاده اند. برای رابطه جنسی در فواصل کم یا موقیت های سریع در مناطق نیمه عمومی عالی است. برای این وضعیت، زن یکی از پا های خود را بالا می ‌آورد تا مرد بتواند به او نفوذ کند و سپس برای حمایت، پای بلند شده خود را دور کمر مرد می ‌پیچد.

نکته: برای این موقعیت، مرد زن را نگه می دارد تا تعادل و حمایت از او را نشان دهد.

مانور هوور

مانور هوور

این موقعیت ممکن است کمی مشکل باشد، اما اگر به درستی آن را دریافت کنید، می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. برای نفوذ عمیق و از دست دادن مقداری کالری عالی این پوزیشن است. مرد در حالی که ایستاده است از پشت به شریک زندگی خود نفوذ می کند. سپس شریک خود بازو های خود را به سمت جلو دراز می ‌کند و مرد او را از ناحیه لگن بلند می ‌کند.

نکته: اگر زن بعد از بلند کردن مرد پا هایش را دور پشت او بپیچد این پوزیشن کمی راحت تر خواهد بود.

 Thighmaster

موقعیت سرگرم کننده و سرحال برای مخلوط کردن همه چیز. حرکت تابشی و رانشی ثابت باعث ایجاد لذتی می شود که شما را برای Big O آماده می کند. این پوزیشن در مقابل بامبو شکافنده است، در این حالت، مرد به پشت دراز می کشد و یک پایش دراز است و پای دیگر در زانو خم شده است. سپس زن چمباتمه زده و خود را روی پای خمیده او می زند و فضای کافی برای نفوذ باقی می گذارد.

نکته: در این حالت، شکم شما تقریبا زانوی خم شده او را لمس می کند. از آن برای حمایت و اهرم استفاده کنید، همان طور که به جلو و عقب و بالا و پایین می چرخید.

سوکت

گسترش دختر گاوچران معکوس. در صورت داشتن این موقعیت می ‌تواند به فتیش پای شما پاسخ دهد. تکنیک: در این پوزیشن جنسی متفاوت، مرد به پشت دراز کشیده است در حالی که زن روی او نشسته و پشتش رو به او باشد. سپس تمام راه را به جلو خم می کند و پا هایش را دراز می کند و به مرد منظره ای عالی از باسن خود می دهد.

نکته: اگر نگه داشتن کمر به سمت بالا برای تان خسته کننده است، سعی کنید یک بالش زیر کمر خود قرار دهید تا کمی راحت تر باشید.

ایستاده

ایستاده O

یکی دیگر از پوزیشن های سکس دهانی که زوج ها باید آن را امتحان کنند. جوهر کمال این است که زوجین متاهل را حتی بیشتر به یکدیگر نزدیک کند. این همچنین برای این است که به ما بیاموزد که به عنوان شریک زندگی، زن و شوهر باید بتوانند در بدن یکدیگر آرامش پیدا کنند تا در یکی از زیبا ترین تجربیاتی که یک زوج می توانند داشته باشند، سهیم شوند. در این جا، یکی از طرفین به صورت عمودی می ایستد و دیگری برای انجام تحریک دهان روی زانو های خود می رود.

شریک ایستاده سپس یکی از پا های خود را دور گردن شریک زندگی خود می‌پیچد. برای یکنواخت کردن مبارزه، می‌ توانید دست همسر ایستاده را نیز مهار کنید و او را به تیری ببندید که دست ‌های او را دور از دسترس نگه دارد.

نکته: برای حمایت به دیوار یا سطح دیگری در پشت یا جلوی خود تکیه دهید.

چیبی

اگر عاشق استایل سگ هستید، این را به عنوان یک ارتقا در نظر بگیرید. اگر به پوزیشن ‌های آسان سکس علاقه دارید، این را به لیست بهترین پوزیشن‌های جنسی خود اضافه کنید. زن استراحت می کند و فقط از هر ضربه ای لذت می برد، در حالی که مرد بهترین منظره را از پشت سر معشوق خود می بیند. مرد همچنین می تواند سرعت و عمق نفوذ خود را کنترل کند. زن روی زانو می ‌نشیند و روی لبه تخت قرار می‌گیرد. در حالی که سرش را روی بازوهایش می گذارد، سینه های او باید تخت را لمس کنند. سپس پا های خود را از هم باز می کند در حالی که شریک زندگی خود را بین فضای پا های او می چسباند. زانو های او لبه تخت را برای حمایت در هنگام نفوذ به او لمس می کنند.

شیب سکسی

این پوزیشن باید در صدر لیست پوزیشن های جنسی سکسی قرار گیرد زیرا بسیار عمیق است و همچنین امکان صمیمیت زیاد وجود دارد. به علاوه، آن مرد می تواند دستانش را نیز کار بگیرد! دیپ چوب شور یکی از نام های پوزیشن های جنسی است که ممکن است برای شما آشنا نباشد. به دلایلی به آن شیب سکسی نیز می گویند و شما دوست خواهید داشت که همان حالت سگکی را به شما بدهد اما با نفوذ عمیق تر.

اگر دوست دارید هنگام عشق ورزی به یکدیگر نگاه کنید، پس این یکی از موقعیت های جنسی است که باید امتحان کنید. مرد شما همچنین می تواند از دستان خود برای بدن شما استفاده کند. زن به پهلو دراز می کشد، در حالی که مرد یکی از پا های زن را می کشد و زن پای دیگر خود را روی پهلوی خود حلقه می کند.

نکته: از آن جایی که دست های همسرتان آزاد است، از او بخواهید که برای تحریک بیشتر با شما بازی کند.

کارل داغ

کارل داغ

اگر عاشق پوزیشن ‌های جنسی برای ارگاسم هستید، برای امتحان کردن این موقعیت هیجان‌ زده خواهید بود. اگر می خواهید با همسرتان رابطه جنسی داشته باشید، مطمئن شوید که وقت خود را با گوهر گرانبهای او می گذرانید. بوسیدن راهی عالی برای برانگیختن شریک زندگی تان است، اما آیا می توانید تصور کنید که اگر روی بوسیدن واژن همسرتان تمرکز کنید چه لرزی به همراه خواهد داشت؟

مرد به راحتی روی مبل می ‌نشیند، یک پایش را جمع کرده و پای دیگرش را روی زمین. سپس زن می ایستد و پشتش رو به او خواهد بود. سپس زن خم می شود و همه چیز هایی را که باید به شوهرش ارائه دهد نشان می داد. اکنون زمان آن رسیده است که مرد به زن خود ارگاسمی خارق العاده بدهد.

نکته: زن می تواند آزادانه با خود بازی کند.

اوج

داشتن رابطه جنسی در مکان های مختلف به معنای فرصتی برای امتحان کردن پوزیشن های مختلف جنسی است. اگر دوست دارید پوزیشن‌ های جنسی جدید را امتحان کنید، این یکی از بهترین پوزیشن‌ های جنسی برای امتحان کردن است. یک نردبان یا چهارپایه را بگیرید. هیجان استفاده از وسایل یا حتی تبادل خطوط با یکدیگر در حین انجام نقش آفرینی برای این پوزیشن جنسی عالی است. زن جلوی نردبان یا چهارپایه می ایستاد. برای حمایت از خود، دستانش را دراز می کند و کف دستش را روی صندلی نردبان می گذارد.

مرد به آرامی پشت سر او می ایستاد و محکم او را می گیرد، او را در کنار لگنش می گیرد و تا همان سطح لگنش بلند می کرد. زن پا های خود را می‌ پیچد در حالی که مرد کمی پا های خود را خم می‌ کند تا زاویه کامل را به دست آورد.

به من تکیه کن

این موقعیت جنسی زن و شوهر به شما این امکان را می دهد که با عمیق تر شدن فشار های خود به یکدیگر نگاه کنند و به عشق ورزی شهوانی تر منجر شود. اگر به دنبال موقعیتی صمیمی هستید که بار ها و بار ها به نقطه g شما ضربه بزند، دیگر به دنبال آن نباشید. این پوزیشن سکسی بدون شک به پوزیشن مورد علاقه شما خواهد شد!

زن به عقب دراز می کشد و پا های خود را بر روی هر دو شانه های پسر می گذارد. مرد زانو می زند به طوری که باسن همسرش کمی بلند شده و تقریبا روی زانو های او قرار می گیرد. مرد می تواند از دستان خود برای حمایت از زن هنگام ورود به او استفاده کند. همچنین به او کمک می کند تا سرعت رانش های خود را تغییر دهد.

نکته: فقط به خاطر داشته باشید که برای حس بیشتر، از مرد بخواهید که به پهلو هم تکان بخورد.

چای کیسه ای

برخی از موقعیت‌ های جنسی باعث می‌ شود نکات لذت ‌بخشی را که قبلا نمی ‌دانستید کشف کنید. در این موقعیت جنسی زن و شوهر، ستاره کیسه بیضه است. بسیاری از ما ممکن است فکر کنیم که لذت مرد فقط روی آلت تناسلی اوست، اما آیا می ‌دانستید که کیسه بیضه او یکی دیگر از مناطق اروژنی است؟

این وضعیت به زن اجازه می دهد تا تمام مهارت های خود را روی کیسه بیضه مرد خود متمرکز کند. همان طور که از او لذت می برید او را تماشا کنید. زن باید به پشت دراز بکشد و سرش را روی لبه تخت آویزان کند. برای حمایت، پا هایش را خم کند و پا هایش را روی تخت بگذارد. حالا مرد باید رو به روی سر زن بایستد. اکنون سر زن باید بین پا های او باشد. سپس زن می ‌تواند با گرفتن باسن و کیسه بیضه‌ اش به سمت دهان، مردش را پر از لذت کند.

نکته: این موقعیت به شما امکان دسترسی به نقطه g مردانه را نیز می دهد. همچنین می توانید برای لذت بیشتر به آن توجه کنید.

چهره به چهره

چهره به چهره

این پوزیشن صمیمی است و برای کسانی که خواهان بهترین رابطه جنسی با همسرشان هستند مناسب است. این پوزیشن برای سکس ماراتن و همچنین برای خانم ها برای کنترل سرعت و عمق این پوزیشن جنسی جذاب عالی است. این یک موقعیت عالی است نه تنها به دلیل احساس، بلکه به این دلیل که می توانید به یکدیگر نگاه کنید و زن می تواند دست های خود را روی بدن خود قرار دهد!

از مرد بخواهید روی لبه تخت بنشیند و پا هایش را روی زمین بگذارد در حالی که زن روی او دراز می کشد. یک پوزیشن سکس ساده اما بسیار سکسی!

نکته: از آن جایی که هر دو دست شما آزاد است، می توانید شروع به کاوش در بدن یکدیگر کنید.

چنگ

اگر عاشق موسیقی هستید، می توانید الهام بگیرید و بدن همسرتان را مانند چنگ بنوازید. این یکی از آن پوزیشن های جنسی است که آمیخته ای از بازی و شهوانی است. مرد می تواند بدن همسرش را مانند چنگ بنوازد. او همچنین می تواند آن قدر عمیق به او نفوذ کند که هر بار که او را فشار می دهد، نفس نفس بزند.

تکنیک: روی تخت، زن روی تکیه گاه به پهلو دراز می کشد. سپس دست و پای خود را خم می کند تا بتواند بدن خود را در حالی که آن را بلند می کند حمایت کند. سپس پای دیگرش روی شانه مردش قرار می ‌گیرد. مرد باید در حالی که پای او را می گیرد زانو بزند، بنابراین با نگه داشتن باسن یکدیگر از یکدیگر حمایت کنند.

نکته: از دست خود استفاده کنید و نوک سینه های او را مانند سیم چنگ بنوازید.