چه-استوری-بزرارم-که-عشقم-برگرده-؟

چه استوری بزرارم که عشقم برگرده ؟

همانطور که می دانید روابط عاطفی بنا بر علت های گوناگونی خراب می گردند. موقعی که قصد دارید رابطه تمام شده را مجددا آغاز کنید و در پی بهترین روش ها به منظور بازگرداندن عشق خود می باشید تازه به یادتان می افتد که چیزهایی گفتید که در حال حاضر از گفتن آنان پشیمان هستید. گفتنی است در آن دسته روابطی که شکست خورده و یا نیز به اتمام رسیده اند؛ یکی از دو طرف احساس می نماید که نادیده گرفته شده؛ با این حال اما طرف مقابل متوجه این موضوع نمی گردد. در صورتی هم که از یکردیگر جدا شده اید و قصد دارید مجددا عشق خود را برگردانید؛ ضروری است تا یاد بگیرید که به چه نحوی با شکست عشقی خود کنار آمده و تغییرات ضروری را به منظور بهبود رابطه و برگرداندن عشق خود انجام بدهید.

گفتنی است یکی از اصلی ترین سوالاتی که اغلب دختران و پسران می پرسند این می باشد که به چه طریق می توانیم عشق پیشین خود را بازگرداینم و یا نیز چه استوری هایی بگذاریم که او تصمیم بر این بگیرد که به رابطه برگردد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا در این مورد بیشتر حرف بزنیم.

در واقع پیش از آنکه استوری های گوناگون را در دسترستان قرار دهیم و راجع به آنان صحبت کنیم؛ ضروری است تا بعضی موارد را بدانید. در صورتی که تصمیم بر این دارید که به رابطه پیشین خود برگردید؛ باید حداقل یک پل را سالم نگه داشته باشید تا دوباره بتوانید کنار یکدیگر برگردید. این بدین معنی است که موقع کات نباید جوری رفتار کنید که دیگر نتوانید به صورت یکدیگر نگاه نمائید.

مطلب مرتبط:

عشقم بلاکم کرده چیکار کنم برگرده

چه استوری بزرارم که عشقم برگرده ؟

چه استوری بزرارم که عشقم برگرده ؟

گفتنی است از سایر مواردی که ضروری است تا موقع کات آنرا راعایت نمائید و اغلب جوانان آنان را رعایت نمی نمایند؛ کوچک کردن خود مقابل جنس مخالف می باشد. لازم به ذکر است یک عده رفتار ها وجود دارد که با انجام دادن آنان نه فقط وضعیت موجود را بهتر نمی کنید؛ بلکه خود را مقابل وی کوچک و پست نشان می دهید.

لازم به ذکر است منظورمان از کوچک و پست شدن مقابل جنس مخالف مواردی همچون : تهدید کردن، التماس و اصرار کردن، فرستادن واسطه، ضعیف نشان دادن، اکتفا کردن به گفتن چشم در هر صورت و نیز پیام دادن و زنگ زدن های پی در پی می باشد.

گفتنی است موقعی که تصمیم بر این گرفته می شود که رابطه به اتمام رسانده شود؛ پس اصرار نکنید؛ چراکه با اصرار کردن چون فقظ وضع موجود بدتر شده و فاصله میانتان بیشتر و بیشتر می گردد.

در واقع از دیگر نکاتی که ضروری است تا رعایت نمائید؛ صبر کردن است. بسیار اتفاق افتاده که در اینچنین شرایطی، افراد اقدام به زدن حرف هایی می کنند که پس از مدتی پشیمان شده و تنها به موجب تصمیم احساسی که در آن شرایط قرار گرفتند؛ این حرف ها را بیان می کنند. لذا توصیه می گردد تا در این شرایط، صبر نموده و تصمیمات درستی بگیرید تا در ادامه، وضع موجود بدتر نشود؛ چراکه هر قدر اوضاع فعلی بدتر گردد؛ بازگشت به این رابطه به هم خورده در آینده سخت تر خواهد بود.

مطلب مرتبط:

چیکار کنم عشقم برگرده؟

طریقه شروع کردن مجدد رابطه تمام شده

از اساسی ترین کار هایی که ضروری است به منظور برگشت به رابطه انجام بدهید؛ این می باشد که در گام نخست ریشه مشکلات و اختلافات خود را یافته و در ادامه اقدام به برطرف کردن آنان بکنید و در مراحل بعدی تصمیم بگیرید که به رابطه پیشین خود برگردید.

بهتر است بدانید بازگشت به رابطه پیشین محتاج یکی سری ویژگی ها و عوامل مخصوصی می باشد و لذا در صورتی که شرایطتان به نحوی است که دارای این عومل و خصوصیات می باشید؛ احتمال بازگشت به رابطه پیشین برای شما بیشتر می گردد.

نکات کلیدی برای برگشت به رابطه قبلی

در گام نخست و به هنگامی که رابطه تان به اتمام رسید؛ ضروری است تا به هر طریقی ارتباط خود را با فرد مقابل قطع نموده و در طول این مدت بر روی خود سرمایه گذاری نموده و انرژی صرف کرده و بر روی رفتار های خود کار نموده و در عین حال آموزش های ضروری را ببینید.

شما در این مدت قادرید تا آموزش هایی را راجع به افزایش کاریزما و انرژی مردانه تهیه نموده تا خود را تبدیل به یک مرد ایده آل نموده و یا هم قادرید از کتابخانه چندین کتاب را تهیه نموده و یا با چندین فرد تجربه دار مشورت نمائید. در این فاصله ضروری است تا بتوانید در این مدت ویژگی های مردانه خود را پرورش داده تا بتوایند تفاوت های چشم گیری را بوجود آورده به گونه ای که پس از دو ماه موقعی که یک فرد شما را دید؛ با خودش بگوید که خیلی تغییر کرده اید.

مطلب مرتبط:

لالایی های صوتی عاشقانه برای همسر

استوری به منظور بازگرداندن عشق پیشین

در ارتباط با گذاشتن استوری ها بهتر است محتاطانه عمل نمائید. به هیچ وجه او را بلاک ننمائید؛ چراکه در صورت بلاک کردن، راه ارتباطی تان قطع شده و بدین ترتیب کاری از دستتان بر نمی آید و در واقع قادر نمی شوید مستقیم و غیر مستقیم حرف های خود را بزنید. گفتنی است در صورتی که وی را بلاک ننمائید؛ وی سعی می کند تا صفحات مجازی تان را دنبال و لذا حس کنجکاوی به وی دست داده و در واقع شما قادر می شوید از این حس به نفع خود بهره بگیرید.

چیکار کنم عشقم برگرده؟

از انواع استوری هایی که می توانند موثر باشند می توان به استوری های باشگاه، طبیعت، خرید، خوراکی و… اشاره کرد. توصیه می گردد از آپلود استوری هایی با محتوای نفرت از معشوقه و این نوع از استوری ها خودداری نمائید؛ چراکه هیچگونه فایده ای برای شما نداشته و در صورتی هم که به رابطه بازگردید؛ وی دچار این حس می گردد که شما هیچ کنترلی بر روی احساسات و عواطف خود ندارید. همچنین در گذاشتن استوری ها نیز تعادل را رعایت نموده و از آپلود استوری های بسیار و متوالی خودداری نمائید و در عین حال عدم گذاشتن استوری نیز توصیه نشده و بهتر است تلاش کنید تا عادی باشید.

مطلب مرتبط:

متن عاشقانه سالگرد عقد

کلام آخر 

ما در مطلب بالا به همراه علیرضا نیکنام به بررسی تمامی موضوعات زمینه چه استوری کنم که عشقم برگرده پرداختیم تا با مطالعه این مطلب به تمامی سوالات خود بهترین پاسخ ها را یافته باشید.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.